Το καθρέφτισμα της λίμνης
Πρακτική διάγνωση μέσω των ούρων απο τη σοφία της παραδοσιακής θιβετανικής ιατρικής
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €10.80 |
| Τιμή Πώλησης | €12.00 |
In stock
| Υπότιτλος | Πρακτική διάγνωση μέσω των ούρων απο τη σοφία της παραδοσιακής θιβετανικής ιατρικής |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0288 |
| Θεματική ταξινόμηση | null |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Aug 1, 2019 |
| Publishers | Εκδόσεις Δαιδάλεος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21x14 |
| Year of Publication | 2019 |
| Book Pages | 130 σελ. |
| Writers | Αναστασόπουλος, Κωνσταντίνος |
| ISBN | 978-618-5298-20-3 |
Το "Καθρέφτισμα της Λίμνης" είναι ένα βιβλίο, το οποίο μεταφέρει ένα μικρό, αλλά σπουδαίο κομμάτι της αρχαίας παραδοσιακής Θιβετανικής Ιατρικής στη σύγχρονη εποχή. Η διάγνωση μέσω των ούρων είναι μία από τις σημαντικότερες μεθόδους διάγνωσης αυτού του υπέροχου ολιστικού συστήματος υγείας. Αναλύεται με απλό και κατανοητό τρόπο, πλην, όμως, με μεγάλη λεπτομέρεια και πιστότητα στην αρχαία παράδοση, προκειμένου να είναι χρήσιμη και πλήρως εφαρμόσιμη, όχι μόνο από επαγγελματίες θεραπευτές, οι οποίοι επιθυμούν να αυξήσουν το εύρος γνώσης τους, αλλά και από ανθρώπους που απλώς αγαπούν τον εαυτό τους και θέλουν ανά πάσα στιγμή να γνωρίζουν την κατάσταση της υγείας τους.\r\n\r\nΤο βιβλίο αυτό είναι ένα πλήρες εγχειρίδιο της "τέχνης" της διάγνωσης μέσω των ούρων με πρακτικές τεχνικές, οι οποίες μπορούν να βοηθήσουν στον εντοπισμό γενικών διαταραχών, την εκτίμηση της κατάστασης λειτουργίας των ζωτικών οργάνων, τον προσδιορισμό της φύσης κάποιας ασθένειας, τον έλεγχο καταλληλότητας θεραπευτικών σκευασμάτων, ακόμα και τη διάγνωση της ψυχολογικής αιτίας πίσω από κάποια πάθηση!\r\n\r\nΈτσι, το βιβλίο αυτό είναι ένα πολύτιμο βοήθημα στην προσπάθεια επίτευξης μιας ζωής γεμάτης αρμονία και ευτυχία.
| Υπότιτλος | Πρακτική διάγνωση μέσω των ούρων απο τη σοφία της παραδοσιακής θιβετανικής ιατρικής |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0288 |
| Θεματική ταξινόμηση | null |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Aug 1, 2019 |
| Publishers | Εκδόσεις Δαιδάλεος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21x14 |
| Year of Publication | 2019 |
| Book Pages | 130 σελ. |
| Writers | Αναστασόπουλος, Κωνσταντίνος |
| ISBN | 978-618-5298-20-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Το μυστικό του χρυσού λουλουδιούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
Το τραγούδι του νεκρού αδελφούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
Συμβουλές υγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Yoga AsanaΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.39 Τιμή Πώλησης €13.77 -
ΠελοπόννησοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.41 Τιμή Πώλησης €14.90 -
Ονειρική επίγνωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.44 Τιμή Πώλησης €11.60 -
Το Βιβλίο των Πέντε ΔαχτυλιδιώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.90 Τιμή Πώλησης €12.11 -
Η τέχνη της προσευχής κατά την ασκητική παράδοσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.20 Τιμή Πώλησης €8.00 -
Χαλδαϊκοί χρησμοίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Το βιβλίο του νόμουΚωδικός προϊόντος: 254899Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Το τέλος της μεταφυσικής του ΝίτσεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.20 Τιμή Πώλησης €8.00 -
ΆνθρωποςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.20 Τιμή Πώλησης €8.00 -
ΜετενσάρκωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
ΤαρώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
ΤάντραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
ΌνειραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Κάστρα και θρύλοι στην ΕλλάδαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
ΔαίμονεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Γιατί είμαι αγνωστικιστής;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.41 Τιμή Πώλησης €14.90 -
Απόδραση από το ΜάτριξΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.05 Τιμή Πώλησης €14.50 -
Μυστική ΙρλανδίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.90 Τιμή Πώλησης €14.33 -
Μύθοι και θρύλοι του πάγου και της φωτιάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.90 Τιμή Πώλησης €12.11 -
Αναζητώντας την Αρκαδία. Τόμος Β΄Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.83 Τιμή Πώλησης €18.70 -
Το θρησκευτικό στοιχείο στην ποίηση του Νίκου ΚαββαδίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.90 Τιμή Πώλησης €14.33