Τι τρέχει με τον Αϊ-Βασίλη;
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €13.95 |
| Τιμή Πώλησης | €15.50 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.02.0004 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Oct 1, 2018 |
| Publishers | Εκδόσεις Διόπτρα |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 29χ21 |
| Year of Publication | 2018 |
| Book Pages | 64 σελ. |
| Writers | Γιώτη, Μαρίνα |
| ISBN | 978-960-605-654-3 |
Δύο όψεις μιας ιστορίας σε ένα βιβλίο.
Ο δαιμόνιος ρεπόρτερ Φάνης ο Μπούφος είναι αποφασισμένος να λύσει ακόμα ένα μυστήριο, ίσως το μεγαλύτερο των παιδικών μας χρόνων, και μάλιστα πρέπει να το κάνει σε μία μόλις νύχτα! Τι τρέχει με αυτόν τον Αϊ-Βασίλη; Τελικά υπάρχει ή δεν υπάρχει; Και αν υπάρχει πώς προλαβαίνει ένας άνθρωπος, έστω και με ιπτάμενους ταράνδους, να μοιράσει τα δώρα σε όλα τα παιδιά του πλανήτη σε ένα βράδυ; Και έτσι... γεματούλης που είναι, πώς περνάει μέσα από την καμινάδα; Kαι το άλλο; Πού ξέρει ποιος είναι καλός και ποιος όχι; Η νύχτα των Χριστουγέννων έφτασε και ο Φάνης δεν θα την αφήσει να περάσει έτσι! Πρέπει να μάθουμε επιτέλους την αλήθεια.
Μετά τα επιτυχημένα βιβλία της σειράς Παραμύθια... αλλιώς! Σκουφοκοκκινίτσα, Ρεβιθοκοντούλης και Δυο φορές κι έναν καιρό ήταν η Σταχτοπούτα, που τόσο αγαπήθηκαν από τα παιδιά, η Μαρίνα Γιώτη ξεκινάει για μια περιπέτεια στη καρδιά των Χριστουγέννων. Τελικά τι λέμε στα παιδιά μας όταν μας ρωτούν για τον Αϊ-Βασίλη;
Γιατί έχει ο καιρός γυρίσματα, αλλά και δυο όψεις τα νομίσματα...
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.02.0004 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Oct 1, 2018 |
| Publishers | Εκδόσεις Διόπτρα |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 29χ21 |
| Year of Publication | 2018 |
| Book Pages | 64 σελ. |
| Writers | Γιώτη, Μαρίνα |
| ISBN | 978-960-605-654-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Απόδραση από τη χώρα του ΔΕΝΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.92 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Το νησί του Ποτέ-ΠοτέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.92 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Τα φλαφ της ευτυχίαςΕκπτωση -13%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Ημερολόγιο θετικής σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.92 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Γέτι: Η δύναμη του ακόμηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Το κάτι τι;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.91 Τιμή Πώλησης €14.35 -
30 εθνικές ομάδες που έγραψαν ιστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
ΣαράμΤιμή psarasbooks €13.84 Τιμή Πώλησης €13.84 -
Η καμαριέρα σε βλέπειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.93 Τιμή Πώλησης €17.70 -
Η αγγελίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Η πρώτη τελευταία μέραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Το λεξικό της ζωής σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Ξέρεις πόσοι δεινόσαυροι είναι πολλοί;Εκπτωση -27%Τιμή psarasbooks €10.50 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Ένας καμηλοπάρδαλος και μισόςΕκπτωση -30%Τιμή psarasbooks €10.00 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Ανακάλυψε τον αληθινό σου εαυτόΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €13.93 Τιμή Πώλησης €16.39 -
Μα πώς τα καταφέρνει!Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €15.60 Τιμή Πώλησης €18.35 -
Η δύναμη του υποσυνειδήτουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
ΒίκινγκςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.01 Τιμή Πώλησης €12.23




