Σόδομα και Βερολίνο
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €7.04 |
| Τιμή Πώλησης | €7.82 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2889 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Nov 1, 1992 |
| Publishers | Απόπειρα |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ13 |
| Year of Publication | 1992 |
| Book Pages | 166 σελ. |
| Writers | Goll, Ivan |
| ISBN | 978-960-7034-51-9 |
Το "Σόδομα και Βερολίνο" είναι η "συμφωνία μιας μεγαλούπολης", του Βερολίνου, μέσα από την ιλαροτραγική εποποιία του Όντεμαρ Μύλλερ, ενός Γερμανού ως το κόκαλο, που αγκαλιάζει με φρενιτιώδη ταχύτητα τη μια μετά την άλλη, ιδέες, γυναίκες, καριέρες, καθώς η Γερμανία μετά τον πόλεμο οδηγείται μες στην οικονομική κρίση από την επανάσταση στην άνοδο του Ναζισμού.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2889 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Nov 1, 1992 |
| Publishers | Απόπειρα |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ13 |
| Year of Publication | 1992 |
| Book Pages | 166 σελ. |
| Writers | Goll, Ivan |
| ISBN | 978-960-7034-51-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Καθένας έχει τον παράδεισο που αξίζειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.21 Τιμή Πώλησης €4.68 -
Ρώτα τον άνεμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.40 Τιμή Πώλησης €9.33 -
Το εκκρεμές που σήμαινε ποιήματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.19 Τιμή Πώλησης €4.66 -
Γιατί δεν γράφω σαν τον Φραντς ΚάφκαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.60 Τιμή Πώλησης €6.22 -
Η ονειρική ζωή του Μπάλσο ΣνελλΤιμή psarasbooks €6.62 Τιμή Πώλησης €6.62 -
Σημειώσεις ενός πορνόγερου 2Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.44 Τιμή Πώλησης €12.72 -
Σημειώσεις ενός πορνόγερου 1Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.44 Τιμή Πώλησης €12.72 -
Ουίλιαμ ΜπάροουζΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.89 Τιμή Πώλησης €25.44 -
Ό,τι αγαπώ είναι δικό σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.91 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Μυστική φυλακήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η κόκκινη βαλίτσα του Ιουλίου – Καλοκαίρι του 1974Τιμή psarasbooks €10.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
ΕπέτειοιΤιμή psarasbooks €10.93 Τιμή Πώλησης €10.93 -
Το έπος του ΓκίλγκαμεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Αιολική γηΚωδικός προϊόντος: 28565Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €24.19 Τιμή Πώλησης €26.88






