Οι πέντε επόμενες κινήσεις σου
Γίνε μάστερ στη στρατηγική των επιχειρήσεων
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €16.92 |
| Τιμή Πώλησης | €18.80 |
In stock
| Υπότιτλος | Γίνε μάστερ στη στρατηγική των επιχειρήσεων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.02.0749 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Nov 11, 2025 |
| Publishers | Εκδόσεις Ιβίσκος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2025 |
| Book Pages | 400 σελ. |
| Writers | Patrick Bet-David |
| ISBN | 978-618-243-024-8 |
Από τον δημιουργό του Valuetainment, του #1 καναλιού για επιχειρηματίες στο YouTube και ‘‘ένα από τα πιο εμπνευσμένα μυαλά στον σημερινό επιχειρηματικό κόσμο’’ (Ray Dalio συγγραφέα του Αρχές), έρχεται ένας πρακτικός και αποτελεσματικός οδηγός για να σκέφτεσαι πιο καθαρά και να πετυχαίνεις τους πιο φιλόδοξους επιχειρηματικούς σου στόχους.
Τόσο οι επιτυχημένοι επιχειρηματίες όσο και οι καλύτεροι σκακιστές έχουν την ικανότητα να κοιτούν την ‘‘αρένα’’ και να προβλέπουν τις πέντε επόμενες κινήσεις τους. Στο βιβλίο αυτό, ο Patrick Bet-David μετατρέπει την ικανότητα αυτή σε μια πρακτική μεθοδολογία που ‘‘δείχνει στους επιχειρηματίες ποιο είναι το αμέσως επόμενο βήμα’’ (Brian Tracy συγγραφέας του Φάε τον Βάτραχό σου!). Είτε νιώθεις ότι έχεις φτάσει σε αδιέξοδο, είτε έχεις χάσει το πάθος σου, είτε αναζητάς καινοτόμες στρατηγικές για να ανεβάσεις την επιχείρησή σου στο επόμενο επίπεδο, αυτό το βιβλίο θα σε βοηθήσει να αποκτήσεις:
ΣΑΦΗΝΕΙΑ σχετικά με το τι και ποιος θέλεις να γίνεις.
ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ για καθαρή σκέψη και σωστές αποφάσεις.
ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ για καλές αλλά και δύσκολες περιόδους.
ΔΕΞΙΟΤΗΤΕΣ για να χτίσεις τη σωστή ομάδα, βασισμένη σε ισχυρές αξίες.
ΕΝΟΡΑΣΗ πάνω σε κινήσεις ισχύος και στην τέχνη της επιρροής.
Ένα βιβλίο που πρέπει να διαβαστεί από κάθε σοβαρό ηγέτη, στρατηγικό νου ή επιχειρηματία.
| Υπότιτλος | Γίνε μάστερ στη στρατηγική των επιχειρήσεων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.02.0749 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Nov 11, 2025 |
| Publishers | Εκδόσεις Ιβίσκος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2025 |
| Book Pages | 400 σελ. |
| Writers | Patrick Bet-David |
| ISBN | 978-618-243-024-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η γενιά της οδύνης και της αναρχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.45 Τιμή Πώλησης €20.50 -
Προγονική θεραπείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Πώς να σε συγχωρήσω;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.49 Τιμή Πώλησης €16.10 -
Περασμένα, ξεχασμέναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.92 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Το Σαββατοκύριακο του ενός εκατομμυρίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.21 Τιμή Πώλησης €16.90 -
Αυτό το βιβλίο το έγραψα για σέναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Το νόημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.47 Τιμή Πώλησης €13.85 -
Όταν ερωτεύονται τα ζώδιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.43 Τιμή Πώλησης €18.25 -
To Date or not to Date?Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.42 Τιμή Πώλησης €13.80 -
Φάε όταν πεινάς, όχι όταν πονάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Οι πυλώνες της νέας ολιστικής ιατρικήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €26.91 Τιμή Πώλησης €29.90 -
Mindfulness - Το τώρα που θα ήθελες να ζειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.48 Τιμή Πώλησης €17.20 -
Η Γάτα του Δαλάι Λάμα και οι Τέσσερις Πατούσες της Πνευματικής ΑναζήτησηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Θυμήσου να ξεχάσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Μαμά, θέλω κάτι να σου πωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.98 Τιμή Πώλησης €12.20 -
Το αντίδοτοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.38 Τιμή Πώλησης €18.20 -
Οι νέες περιπέτειες της ΔανάηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Tabula RasaΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.93 Τιμή Πώλησης €17.70 -
Η αυτοβιογραφία του τραύματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Η σκοτεινή πένα της επιτυχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.90 Τιμή Πώλησης €21.00 -
The Self Love DiaryΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Σκέψου σαν Στωικός και πλούτισεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.12 Τιμή Πώλησης €16.80 -
Οι περιπέτειες της ΒασούλαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50