Ο Χιονούλης και ο Γκριζούλης μαθαίνουν για τον θυμό
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €9.00 |
| Τιμή Πώλησης | €10.00 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1077 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | null |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Aug 1, 2019 |
| Publishers | Εκδόσεις iWrite |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 29x21 |
| Year of Publication | 2019 |
| Book Pages | 28 σελ. |
| Writers | Σολταρίδου, Ελένη |
| ISBN | 978-960-627-100-7 |
Συχνά τον φοβόμαστε τον θυμό.\r\n\r\nΤι θα λέγατε, όμως, με τη βοήθεια του Γκριζούλη και του Χιονούλη να βοηθούσαμε τα παιδιά μας να μάθουν να τον καταλαβαίνουν και να τον διαχειρίζονται;\r\n\r\nΓια μικρά και μεγάλα παιδιά, λοιπόν... μία ιστορία γεμάτη αγάπη και πρακτικές συμβουλές!\r\n
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1077 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | null |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Aug 1, 2019 |
| Publishers | Εκδόσεις iWrite |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 29x21 |
| Year of Publication | 2019 |
| Book Pages | 28 σελ. |
| Writers | Σολταρίδου, Ελένη |
| ISBN | 978-960-627-100-7 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ποιος αξίζει το άγχος μου;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.51 Τιμή Πώλησης €13.90 -
100 συμβουλές αυτοεξέλιξης. 100 μαθήματα αυτογνωσίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.26 Τιμή Πώλησης €16.96 -
Αλλάζοντας εμέναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
Το Τρίτο ΚύμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.27 Τιμή Πώλησης €20.30 -
Δραπετεύοντας από την ομηρία της φαντασίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.66 Τιμή Πώλησης €17.40 -
Αόρατα σύνορα, ορατοί άνθρωποιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.39 Τιμή Πώλησης €13.77 -
Η ανάρμοστος κατάχρησιςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.97 Τιμή Πώλησης €13.30 -
Χοροθεραπεία στο πανήγυριΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.39 Τιμή Πώλησης €14.88 -
Όπως σκέφτεται ένας άνθρωποςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.79 Τιμή Πώλησης €10.88 -
Η φωνή της καρδιάς μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.90 Τιμή Πώλησης €12.11 -
Το δάσος της ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Η πριγκίπισσα με τα πόδια βατραχοπέδιλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.90 Τιμή Πώλησης €14.33 -
Ποιος θέλεις να είσαι;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.39 Τιμή Πώλησης €14.88 -
Ο Φάουστ κι εγώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Γονέας ηγέτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.81 Τιμή Πώλησης €10.90 -
Η διατροφή στη ζωή μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Το παιδί της βασίλισσαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
Η σκιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
ΕπίγνωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Πρακτικός οδηγός συναισθηματικής ισορροπίας για άτομα και ζευγάριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.90 Τιμή Πώλησης €17.66 -
Τα μυστικά της πράσινης μαγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.90 Τιμή Πώλησης €14.33 -
Ρούνοι για αρχάριουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.90 Τιμή Πώλησης €14.33 -
Σύγχρονη μαγεία και μαγική τέχνη για αρχάριουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.90 Τιμή Πώλησης €14.33 -
Ελληνική Νομαρχία - Δηλαδή λόγος περί ελευθερίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.65 Τιμή Πώλησης €18.50