Μαμά, κόψε το κήρυγμα (κι εσύ, μπαμπά, επίσης)
Η οικογένεια, η αγάπη, η ανατροφή των παιδιών μας, η καθημερινόητα, το σχολείο
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €17.34 |
| Τιμή Πώλησης | €19.27 |
In stock
| Υπότιτλος | Η οικογένεια, η αγάπη, η ανατροφή των παιδιών μας, η καθημερινόητα, το σχολείο |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0234 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2005 |
| Publishers | Εκδόσεις Καλέντης |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2005 |
| Book Pages | 433 σελ. |
| Writers | Τζωρτζακάκη - Λυμπεροπούλου, Κική |
| ISBN | 978-960-219-179-8 |
Η παιδαγωγική που προτείνει η συγγραφέας συνδυάζει την επιστημονική γνώση με την πρακτική εφαρμογή της. Με απλό και κατανοητό τρόπο λύνει πολλές απορίες και προσφέρει υποστήριξη και ενθάρρυνση στους γονείς. Αποδεικνύει με επιχειρήματα πόσο εύκολα είναι μερικές φορές αυτά που μας φαίνονταν ακατόρθωτα. Τα εκατοντάδες αληθινά παραδείγματα που παραθέτει είναι από μόνα τους ένας ολόκληρος κόσμος, γεμάτος ειλικρίνεια και γνώση ζωής. Οι ξεκάθαρες έννοιες και η ζωντανή γλώσσα που χρησιμοποιεί, το κάνουν ένα ανάγνωσμα γλαφυρό και γοητευτικό.
Ένα βιβλίο ξεχωριστό, που φωτίζει και περιγράφει με ακρίβεια και αγάπη την ελληνική οικογένεια.
| Υπότιτλος | Η οικογένεια, η αγάπη, η ανατροφή των παιδιών μας, η καθημερινόητα, το σχολείο |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0234 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2005 |
| Publishers | Εκδόσεις Καλέντης |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2005 |
| Book Pages | 433 σελ. |
| Writers | Τζωρτζακάκη - Λυμπεροπούλου, Κική |
| ISBN | 978-960-219-179-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ο δρόμος της ελπίδαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Στο ακρογιάλι της ουτοπίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.37 Τιμή Πώλησης €17.08 -
Τα 33 ροζ ρουμπίνιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.90 Τιμή Πώλησης €25.44 -
Εύπολις ο κωμωδιογράφοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.39 Τιμή Πώλησης €15.99 -
Το τηγάνι του δήμιουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.67 Τιμή Πώλησης €14.08 -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Δέκα χαζομάρες που κάνουν οι γυναίκες και καταστρέφουν τη ζωή τοΤιμή psarasbooks €12.00 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Εμείς οι ΒλάχοιΚωδικός προϊόντος: 42597Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.60 Τιμή Πώλησης €6.22 -
Η μπόραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.18 Τιμή Πώλησης €10.20 -
Συνταγολόγιο. Μαγειρική & υγείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.50 Τιμή Πώλησης €25.00 -
Ο προσκυνητήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Ο Αμαζόνιος ανάμεσά μαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Πώς να προλάβετε τον καρκίνοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Ζούμε για την αγάπηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.10 Τιμή Πώλησης €9.00 -
Το Τάο Τε Τσινγκ στα ελληνικάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.96 Τιμή Πώλησης €9.95 -
Η σχολή των απλώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Η σωστή αντικαρκινική διατροφήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.33 Τιμή Πώλησης €15.92 -
Οι δραπέτες της σκακιέραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.08 Τιμή Πώλησης €22.31 -
Τα 88 ντολμαδάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.22 Τιμή Πώλησης €18.02 -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.91 Τιμή Πώλησης €14.35 -
ΠίστευεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.90 Τιμή Πώλησης €21.00 -
Organised chaosΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.98 Τιμή Πώλησης €22.20 -
All you need is GreeceΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €29.70 Τιμή Πώλησης €33.00

