Η Τουρκία στο μεταβαλλόμενο διεθνές περιβάλλον και οι ελληνοτουρ
Από τη συνάντηση στο Lancaster House στην απόφαση του Ελσίνκι: Ελληνική μειονότητα, κυπριακό, Αιγαίο
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €13.42 |
| Τιμή Πώλησης | €14.91 |
In stock
| Υπότιτλος | Από τη συνάντηση στο Lancaster House στην απόφαση του Ελσίνκι: Ελληνική μειονότητα, κυπριακό, Αιγαίο |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.3419 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2000 |
| Publishers | Εκδόσεις Παπαζήση |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2000 |
| Book Pages | 327 σελ. |
| Writers | Μούτσογλου, Βασίλης Β. |
| ISBN | 978-960-02-1427-7 |
| Υπότιτλος | Από τη συνάντηση στο Lancaster House στην απόφαση του Ελσίνκι: Ελληνική μειονότητα, κυπριακό, Αιγαίο |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.3419 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2000 |
| Publishers | Εκδόσεις Παπαζήση |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2000 |
| Book Pages | 327 σελ. |
| Writers | Μούτσογλου, Βασίλης Β. |
| ISBN | 978-960-02-1427-7 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Τεχνητή νοημοσύνηΚωδικός προϊόντος: 310604Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.36 Τιμή Πώλησης €14.84 -
Οδηγός ανάπτυξης για μικρές επιχειρήσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
Ο λόγος μόνο μου όπλοΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks €8.00 Τιμή Πώλησης €11.19 -
Ιστορία της ελληνικής λογοτεχνίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €40.26 Τιμή Πώλησης €44.73 -
Η ανάδυση της σύγχρονης ΤουρκίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.31 Τιμή Πώλησης €18.12 -
ΤρομοκρατίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.47 Τιμή Πώλησης €13.85 -
Κοινωνιολογία των δικαιωμάτων του ανθρώπουΕκπτωση -6%Τιμή psarasbooks €5.00 Τιμή Πώλησης €5.30 -
Ελληνικές ιστορίεςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €1.80 Τιμή Πώλησης €2.13 -
ΚυβερνοψυχολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.03 Τιμή Πώλησης €22.26 -
Βυζάντιο, μεσαιωνικός κόσμος, ισλάμΤιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Μικρά ΚείμεναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
ΕφηβείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.50 Τιμή Πώλησης €12.78 -
ΚυβερνοψυχολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.00 Τιμή Πώλησης €22.26 -
Η νέα ευρωπαϊκή οικονομίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.00 Τιμή Πώλησης €25.56 -
Βρόμικο χρήμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.25 Τιμή Πώλησης €19.17 -
Ελλάδα, νοτιοανατολική Ευρώπη και νέο διεθνές σύστημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.02 Τιμή Πώλησης €10.02 -
Από τον Γουτεμβέργιο στο InternetΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.63 Τιμή Πώλησης €9.59 -
Οι Κούρδοι και το ΚουρδιστάνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.74 Τιμή Πώλησης €26.38 -
Νέες μορφές τρομοκρατίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.27 Τιμή Πώλησης €5.85 -
Δοκίμια οθωμανικής ιστορίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.89 Τιμή Πώλησης €23.21 -
Τι πρέπει, τι δεν πρέπειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.15 Τιμή Πώλησης €9.06
