Ελλάδα, νοτιοανατολική Ευρώπη και νέο διεθνές σύστημα
Οι προκλήσεις του 21ου αιώνα
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €9.02 |
| Τιμή Πώλησης | €10.02 |
In stock
| Υπότιτλος | Οι προκλήσεις του 21ου αιώνα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.03.0081 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 1999 |
| Publishers | Εκδόσεις Παπαζήση |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 1999 |
| Book Pages | 210 σελ. |
| Writers | Παπασωτηρίου, Χαράλαμπος |
| ISBN | 978-960-02-1339-3 |
| Υπότιτλος | Οι προκλήσεις του 21ου αιώνα |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.03.0081 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 1999 |
| Publishers | Εκδόσεις Παπαζήση |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 1999 |
| Book Pages | 210 σελ. |
| Writers | Παπασωτηρίου, Χαράλαμπος |
| ISBN | 978-960-02-1339-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Βυζαντινή υψηλή στρατηγικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.02 Τιμή Πώλησης €22.24 -
Αµερικανικό πολιτικό σύστηµα και εξωτερική πολιτικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.01 Τιμή Πώλησης €24.45 -
Αμερικανική υψηλή στρατηγική 18ος - 21ος αιώναςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Η διεθνής πολιτική στον 21ο αιώναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.26 Τιμή Πώλησης €21.40 -
Συστημικές προσεγγίσεις στην ψυχοθεραπείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
Τεχνητή νοημοσύνηΚωδικός προϊόντος: 310604Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.36 Τιμή Πώλησης €14.84 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Τεχνητή νοημοσύνη & σύγχρονοι πόλεμοιΚωδικός προϊόντος: 310600Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Οι αντίπαλοι του ΒενιζέλουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.59 Τιμή Πώλησης €9.54 -
Οδηγός ανάπτυξης για μικρές επιχειρήσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
Ο λόγος μόνο μου όπλοΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks €8.00 Τιμή Πώλησης €11.19 -
Ιστορία της ελληνικής λογοτεχνίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €40.26 Τιμή Πώλησης €44.73 -
Η ανάδυση της σύγχρονης ΤουρκίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.31 Τιμή Πώλησης €18.12 -
ΤρομοκρατίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.47 Τιμή Πώλησης €13.85 -
Κοινωνιολογία των δικαιωμάτων του ανθρώπουΕκπτωση -6%Τιμή psarasbooks €5.00 Τιμή Πώλησης €5.30 -
Ελληνικές ιστορίεςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €1.80 Τιμή Πώλησης €2.13 -
ΚυβερνοψυχολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.03 Τιμή Πώλησης €22.26 -
Βυζάντιο, μεσαιωνικός κόσμος, ισλάμΤιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Μικρά ΚείμεναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
ΕφηβείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.50 Τιμή Πώλησης €12.78 -
ΚυβερνοψυχολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.00 Τιμή Πώλησης €22.26 -
Η νέα ευρωπαϊκή οικονομίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.00 Τιμή Πώλησης €25.56 -
Βρόμικο χρήμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.25 Τιμή Πώλησης €19.17 -
Από τον Γουτεμβέργιο στο InternetΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.63 Τιμή Πώλησης €9.59 -
Οι Κούρδοι και το ΚουρδιστάνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.74 Τιμή Πώλησης €26.38