Η φιλοσοφία της γιόγκα
Τα αποφθέγματα του Πατάντζαλι
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €12.60 |
| Τιμή Πώλησης | €14.00 |
In stock
| Υπότιτλος | Τα αποφθέγματα του Πατάντζαλι |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1379 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2017 |
| Publishers | Έναστρον Εκδόσεις |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ13 |
| Year of Publication | 2017 |
| Book Pages | 126 σελ. |
| ISBN | 978-618-5055-73-8 |
Η Βασιλική Γιόγκα εντάσσεται στις φιλοσοφικές προτάσεις του αρχαίου πολιτισμού της Ινδίας και δεν σχετίζεται με καμία θρησκεία. Εξετάζει τον υπαρξιακό προβληματισμό του ανθρώπου μέσα από τη μελέτη του εαυτού του και προτείνει μια πρακτική εφαρμογή, η οποία θα τον οδηγήσει στην εσωτερική του ελευθερία. Αυτή η εφαρμογή, όμως, δεν είναι εύκολη και γι` αυτό χρειάζεται την αδιαπραγμάτευτη σοβαρότητα του ατόμου, τη συνετή καθοδήγηση του δασκάλου που τον συνοδεύει και τα αποφθέγματα, πολύτιμη σηματοδότηση στο μακρύ και δύσβατο μονοπάτι της ενδοσκόπησης.
| Υπότιτλος | Τα αποφθέγματα του Πατάντζαλι |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1379 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2017 |
| Publishers | Έναστρον Εκδόσεις |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ13 |
| Year of Publication | 2017 |
| Book Pages | 126 σελ. |
| ISBN | 978-618-5055-73-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Samuel Beckett, Η εμπειρία της υπαρξιακής οδύνηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Ο Μηχανισμός των Σχέσεων μέσα από τη ΓιόγκαΤιμή psarasbooks €25.00 Τιμή Πώλησης €25.00 -
Το τετράφυλλο τριφύλλιΚωδικός προϊόντος: 310911Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
To σπίτι των πιθανοτήτωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.60 Τιμή Πώλησης €19.55 -
Τα φιλοσοφικά κείμενα της γιόγκα. Τέταρτος τόμοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.90 Τιμή Πώλησης €25.44 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Ιησούς ή το θανάσιμο μυστικό των ΝαϊτώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.50 Τιμή Πώλησης €25.00 -
Φιλοσοφικός ΛόγοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Τα μηνύματα του τριγώνου : Εγχειρίδιο για κάρτες ταρώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.85 Τιμή Πώλησης €26.50 -
Το έπος του ΓκίλγκαμεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Η πύλη των μεγάλων αποκαλύψεωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Νυχτοπεταλούδα & η φλόγαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
Άφθαρτοι ομιλίαιΚωδικός προϊόντος: 290056Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks €12.00 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Το τραγούδι του γυμνοσοφιστήΤιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Ανέσπεροι λύχνοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Οράματα και προφητείεςΤιμή psarasbooks €20.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Μυσταγωγικές πράξεις των Ροδοσταύρων της ΑνατολήςΤιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €16.92 -
-
Ο Αρχαίος και Αποδεδεγμένος Σκωτικός Τύπος (ΑΑΣΤ) 1Τιμή psarasbooks €50.00 Τιμή Πώλησης €50.00 -
Ο δρόμος του ΖενΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Ιστορία της ινδικής φιλοσοφίαςΚωδικός προϊόντος: 308450Αγγελάκη ΕκδόσειςΔιαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Το άγνωστο έργο του Νεύτωνα για τις βιβλικές προφητείεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Όταν η Φυσική χτύπησε την πόρτα, ο Θεός απάντησεSelbie, JosephΚωδικός προϊόντος: 1350601Εκδόσεις Ιβίσκος - Βιβλιοπωλείο ΛωτόςΔιαθέσιμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00

