12 γυναίκες
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €16.11 |
| Τιμή Πώλησης | €17.90 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2970 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | Μυθοπλασία |
| Κατηγορίες | Μυθιστορήματα |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Mar 1, 2018 |
| Publishers | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Year of Publication | 2018 |
| Book Pages | 480 σελ. |
| Writers | Χαρδαβέλλας, Κώστας |
| ISBN | 978-618-5284-47-3 |
Δώδεκα αληθινές ιστορίες έρωτα και προδοσίας
Δώδεκα γυναίκες, άγνωστες μεταξύ τους, που τις ενώνει ένα αόρατο νήμα: η ερωτική τους σχέση με τον διάσημο δημοσιογράφο Βάνια Βενιέρη. Έναν άντρα πλούσιο, επιτυχημένο, διαπλεκόμενο με την εξουσία, σκληρό και αδίστακτο με τις γυναίκες, που παίζει μαζί τους πουλώντας τους κάλπικα όνειρα, οργώνει τις ψυχές και τα κορμιά τους κι ύστερα τις πετάει σαν αποτσίγαρα.
Μέχρι που φτάνει η στιγμή που οι αμαρτίες του παρελθόντος επιστρέφουν μεταμφιεσμένες σε Νέμεση, απειλώντας να τινάξουν στον αέρα το παρόν και το μέλλον του. Μία εβδομάδα είναι ο χρόνος που έχει στη διάθεσή του για να ανακαλύψει ποιος κρύβεται πίσω από τη μάσκα της εκδίκησης, πριν δει τη ζωή του να γίνεται στάχτη. Θα προλάβει;
Ο Κώστας και ο Κωνσταντίνος Χαρδαβέλλας, ένας πατέρας κι ένας γυιός, ενώνουν εμπειρίες και απόψεις για την πιο σύνθετη σχέση που υπάρχει στον πλανήτη γη: την σχέση μεταξύ άντρα και γυναίκας.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.2970 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | Μυθοπλασία |
| Κατηγορίες | Μυθιστορήματα |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Mar 1, 2018 |
| Publishers | Εκδόσεις Ωκεανός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Year of Publication | 2018 |
| Book Pages | 480 σελ. |
| Writers | Χαρδαβέλλας, Κώστας |
| ISBN | 978-618-5284-47-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η τελευταία νύχταΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €11.00 Τιμή Πώλησης €13.75 -
Δολοφονίες στη Βραζιλιάνικη Ακαδημία ΓραμμάτωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €11.42 Τιμή Πώλησης €14.27 -
Για μια καλύτερη ζωήΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €14.32 Τιμή Πώλησης €17.90 -
Πρόσωπο με πρόσωποΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €12.72 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Το ψέμαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €14.00 Τιμή Πώλησης €17.50 -
Το τραγούδι της ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Φωτιά στο παρελθόνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Λέων και ΕμινέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.01 Τιμή Πώλησης €18.90 -
Κορίτσι στο χιόνιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.36 Τιμή Πώλησης €14.84 -
ΙκαρίδεςΚωδικός προϊόντος: 233245Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Ευλογημένο ψέμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Εκατομμυριούχος κατά τύχηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.25 Τιμή Πώλησης €12.50 -
Peaky Blinders: Η αληθινή ιστορία των διαβόητων συμμοριών του ΜπέρμιγχαμΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.71 Τιμή Πώλησης €11.90 -
Στέλλα, μια ζωή δεν μας φτάνειΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.01 Τιμή Πώλησης €8.90 -
Οι αθάνατοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Ο πρώτος αμέθυστοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Ζάχαρη άχνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.41 Τιμή Πώλησης €14.90 -
Το άλλο μισόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Τι να σημαίνουν οι σημύδες;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.21 Τιμή Πώλησης €16.90 -
Το ναρκοπέδιο του έρωταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.21 Τιμή Πώλησης €16.90 -
Το γεράκι της ΜάλταςΚωδικός προϊόντος: 243437Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Στον αστερισμό της ΑγγέλικαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.41 Τιμή Πώλησης €14.90 -
Καλλιόπη: Η δούλη των ΑθηνώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Η Γη της σκιάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.11 Τιμή Πώλησης €17.90