VHS ΤΑΞΙΔΙ Ν.2 ΙΜΒΡΟΣ 2002
Εκπτωση -28%
| Τιμή psarasbooks | €15.00 |
| Τιμή Πώλησης | €20.91 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | AI.BO.CD-HI.02.0010 |
|---|---|
| Εγκυρος Υποτιτλος | ΔΙΑΡΚΕΙΑ 45 ΛΕΠΤΑ Το ταξίδι στην Ίμβρο για τον έλληνα επισκέπτη είναι μια εμπειρία που του μένει αξέχαστη. Στην Ίμβρο βιώνει το δράμα της πατρίδας που έχασε και επαναφέρει στη συνείδηση του τη μνήμη του λαού μας που δεν ξεχνά και δεν σταματά να |
| Publishers | Εκδόσεις Δίον |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Year of Publication | 2002 |
| Book Pages | 0 σελ. |
| Writers | Ψαράς, Ευάγγελος |
| ISBN | 3-42-159-0002 |
ΔΙΑΡΚΕΙΑ 45 ΛΕΠΤΑ Το ταξίδι στην Ίμβρο για τον έλληνα επισκέπτη είναι μια εμπειρία που του μένει αξέχαστη. Στην Ίμβρο βιώνει το δράμα της πατρίδας που έχασε και επαναφέρει στη συνείδηση του τη μνήμη του λαού μας που δεν ξεχνά και δεν σταματά να πολεμά για τα δίκαια του.
| Παραγόμενος Κωδικός | AI.BO.CD-HI.02.0010 |
|---|---|
| Εγκυρος Υποτιτλος | ΔΙΑΡΚΕΙΑ 45 ΛΕΠΤΑ Το ταξίδι στην Ίμβρο για τον έλληνα επισκέπτη είναι μια εμπειρία που του μένει αξέχαστη. Στην Ίμβρο βιώνει το δράμα της πατρίδας που έχασε και επαναφέρει στη συνείδηση του τη μνήμη του λαού μας που δεν ξεχνά και δεν σταματά να |
| Publishers | Εκδόσεις Δίον |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Year of Publication | 2002 |
| Book Pages | 0 σελ. |
| Writers | Ψαράς, Ευάγγελος |
| ISBN | 3-42-159-0002 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ο αφελληνισμός των ΕλλήνωνΕκπτωση -30%Τιμή psarasbooks €8.90 Τιμή Πώλησης €12.72 -
DVD ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΛΛΑΝΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑΕκπτωση -1%Τιμή psarasbooks €59.00 Τιμή Πώλησης €59.84 -
DVD ΤΑΞΙΔΙ Ν.3 Μ.ΑΣΙΑ (Παράλια)Εκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
DVD ΤΑΞΙΔΙ Ν.4 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ-ΣΙΚΕΛΙΑΕκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
VHS ΤΑΞΙΔΙ Ν.4 ΚΑΤΩ ΙΤΑΛΙΑ-ΣΙΚΕΛΙΑΕκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
VHS ΤΑΞΙΔΙ Ν.5 ΣΤΟΝ ΠΟΝΤΟΕκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
DVD ΤΑΞΙΔΙ Ν.5 ΣΤΟΝ ΠΟΝΤΟΕκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
DVD ΤΑΞΙΔΙ Ν.1 Μ.ΑΣΙΑ (Κεντρική)Εκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
DVD ΤΑΞΙΔΙ Ν.2 ΙΜΒΡΟΣ ΜΑΙΟΣ 2002Εκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
VHS ΤΑΞΙΔΙ Ν.1 Μ.ΑΣΙΑ '01 (Κεντρική)Εκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
VHS ΤΑΞΙΔΙ Ν.3 Μ.ΑΣΙΑ '00 (Παράλια)Εκπτωση -28%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €20.91 -
Των Ελλήνων οι αιώνεςΕκπτωση -31%Τιμή psarasbooks €11.00 Τιμή Πώλησης €15.90 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Τα μηνύματα του τριγώνου : Εγχειρίδιο για κάρτες ταρώΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.85 Τιμή Πώλησης €26.50 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Liber Tertius Βιβλίο Τρίτο Απόκρυφης ΦιλοσοφίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Liber Secundus Βιβλίο Δεύτερο Απόκρυφης ΦιλοσοφίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Liber primus Βιβλίο πρώτο Απόκρυφης ΦιλοσοφίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
ΜετενσάρκωσηΕκπτωση -31%Τιμή psarasbooks €6.60 Τιμή Πώλησης €9.54 -
Ψυχολογική αστρολογίαΕκπτωση -30%Τιμή psarasbooks €14.80 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Ει καλώς είρηται το Λάθε βιώσαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Ο μύθος του ΗρόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Ο μύθος του ΘεσπέσιουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.85 Τιμή Πώλησης €26.50 -
Σχέσεις...Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Η Υπόγεια ΑίγυπτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.13 Τιμή Πώλησης €20.14
