Θέατρο και μπαλαρίνες
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €7.92 |
| Τιμή Πώλησης | €8.80 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.0809 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Apr 1, 2017 |
| Publishers | Εκδόσεις Susaeta |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 20χ25 |
| Year of Publication | 2017 |
| Book Pages | 12 σελ. |
| ISBN | 978-960-502-830-5 |
Δύο βιβλία με αποσπώμενα μέρη που συναρμολογούνται και συνθέτουν ένα σκηνικό μπαλέτου και έναν τυραννόσαυρο. Για δραστήρια αγόρια και κορίτσια που τους αρέσει να διαβάζουν αλλά και να παίζουν με τα βιβλία τους!
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.0809 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Apr 1, 2017 |
| Publishers | Εκδόσεις Susaeta |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 20χ25 |
| Year of Publication | 2017 |
| Book Pages | 12 σελ. |
| ISBN | 978-960-502-830-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ψάξε και βρες μονόκερουςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €10.00 Τιμή Πώλησης €12.50 -
ΖωάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.99 Τιμή Πώλησης €9.99 -
Στη θάλασσαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.39 Τιμή Πώλησης €5.99 -
ΔράκοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.49 Τιμή Πώλησης €4.99 -
Ανεμοδαρμένα ύψηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.59 Τιμή Πώλησης €3.99 -
Στο αγρόκτημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.49 Τιμή Πώλησης €4.99 -
Στη θάλασσαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.49 Τιμή Πώλησης €4.99 -
Τα τρία γουρουνάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.10 Τιμή Πώλησης €9.00 -
ΖωάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.29 Τιμή Πώλησης €6.99 -
Ο κόσμος μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €2.69 Τιμή Πώλησης €2.99 -
Πρώτες λέξειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €2.69 Τιμή Πώλησης €2.99 -
Η Χιονάτη και οι εφτά νάνοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.10 Τιμή Πώλησης €9.00 -
ΤρακτέρΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.94 Τιμή Πώλησης €6.60 -
ΦορτηγάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.94 Τιμή Πώλησης €6.60 -
ΖωάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €1.35 Τιμή Πώλησης €1.50 -
Σούπερ παιχνίδια και δραστηριότητες με αυτοκόλληταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.49 Τιμή Πώλησης €4.99 -
Τα άγρια ζώαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.85 Τιμή Πώλησης €6.50 -
Παζλάκια για μικρά χεράκια: ΖωάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Παζλάκια για μικρά χεράκια: Πρώτες λέξειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Το σπιτάκι των μονόκερωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.49 Τιμή Πώλησης €4.99 -
ΧρώματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €2.69 Τιμή Πώλησης €2.99 -
Άγρια ζωάκιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.95 Τιμή Πώλησης €5.50 -
ΑγρόκτημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.94 Τιμή Πώλησης €6.60 -
Ζωάκια στο αγρόκτημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.15 Τιμή Πώλησης €3.50