Θανάσιμο λευκό
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €17.91 |
| Τιμή Πώλησης | €19.90 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.3879 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jul 8, 2021 |
| Publishers | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21x14 |
| Year of Publication | 2021 |
| Book Pages | 800 σελ. |
| Writers | Galbraith, Robert |
| ISBN | 978-618-01-3488-9 |
«Είδα ένα παιδί να δολοφονείται… Το στραγγάλισε».
Όταν ο Μπίλι, ένας νεαρός που φαίνεται να αντιμετωπίζει προβλήματα, επισκέπτεται τον ιδιωτικό ερευνητή Κόρμοραν Στράικ, ζητώντας του να ερευνήσει ένα έγκλημα στο οποίο νομίζει ότι υπήρξε αυτόπτης μάρτυρας, ο Στράικ τον ακούει με προσοχή. Ενώ ο Μπίλι φαίνεται ότι πάσχει ξεκάθαρα από κάποια νοητική διαταραχή και δε θυμάται συγκεκριμένες λεπτομέρειες, η ιστορία του φαντάζει αληθινή. Προτού όμως προλάβει ο Στράικ να του κάνει ερωτήσεις, ο Μπίλι το βάζει στα πόδια πανικόβλητος.
Ο Στράικ και η Ρόμπιν Έλακοτ, η πρώην βοηθός του και τώρα συνέταιρός του, ακολουθούν ορισμένα ίχνη και βρίσκονται στα σκοτεινά δρομάκια του Λονδίνου, σ’ ένα μυστικό ιερό μέσα στο Κοινοβούλιο και σε μια μυστηριώδη έπαυλη στην εξοχή.
Η ζωή του Στράικ, όμως, είναι τώρα πια ταραχώδης. Το γεγονός ότι έχει αποκτήσει φήμη ως ντετέκτιβ τον εμποδίζει να δρα στο παρασκήνιο. Επιπλέον, ενώ θεωρεί την επαγγελματική του σχέση με τη Ρόμπιν πολύτιμη, η προσωπική τους είναι πολύ περίεργη.
Το ΘΑΝΑΣΙΜΟ ΛΕΥΚΟ, το τέταρτο βιβλίο της επιτυχημένης αστυνομικής σειράς με πρωταγωνιστές τον Κόρμοραν Στράικ και τη Ρόμπιν Έλακοτ, είναι ένα μυστήριο που διαβάζεται απνευστί από την πρώτη μέχρι την τελευταία σελίδα.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.3879 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jul 8, 2021 |
| Publishers | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21x14 |
| Year of Publication | 2021 |
| Book Pages | 800 σελ. |
| Writers | Galbraith, Robert |
| ISBN | 978-618-01-3488-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ανοίγω και μαθαίνω: Φροντίζω την υγεία μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.91 Τιμή Πώλησης €9.90 -
Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι. Η επόμενη γενιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.98 Τιμή Πώλησης €22.20 -
Χιόνι στη φωτιάΚωδικός προϊόντος: 215555Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Η άλλη πλευρά του νομίσματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Πικρό γάλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η δολοφονία του Ρότζερ ΆκροϊντΚωδικός προϊόντος: 309111Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.97 Τιμή Πώλησης €13.30 -
Το πεινασμένο θηρίοΚωδικός προϊόντος: 309114Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.93 Τιμή Πώλησης €17.70 -
Οι φίλοι μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.98 Τιμή Πώλησης €22.20 -
Πολλές ζωές σε μίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.94 Τιμή Πώλησης €26.60 -
MVP Θρύλοι: Λιονέλ ΜέσιΤιμή psarasbooks €8.80 Τιμή Πώλησης €8.80 -
Πυροσβέστες: Βιβλίο και παζλ 40 τμχ. με φιγούρεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks €14.00 Τιμή Πώλησης €18.80 -
ΓοργόνεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks €14.00 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Τρεχάτες Ιστορίες: Το πυροσβεστικόΕκπτωση -19%Τιμή psarasbooks €8.00 Τιμή Πώλησης €9.90 -
Ο Τζέρεμι φοβάται τον αέραΕκπτωση -21%Τιμή psarasbooks €8.80 Τιμή Πώλησης €11.10 -
Μαγικός μονόκεροςΕκπτωση -16%Τιμή psarasbooks €14.00 Τιμή Πώλησης €16.60 -
Διαβάζω και παίζω με κύβους 3Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €17.70 -
Ο Χάρι Πότερ και ο ημίαιμος πρίγκιψΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.93 Τιμή Πώλησης €17.70 -
Οι μάγισσεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.08 Τιμή Πώλησης €10.09 -
Ο Χάρι Πότερ και το τάγμα του ΦοίνικαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90




