Πρωτόγονη θρησκεία
Ο ρόλος του μάγου-γιατρού στις πρωτόγονες κοινωνίες
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | €15.60 |
| Τιμή Πώλησης | €19.50 |
In stock
| Υπότιτλος | Ο ρόλος του μάγου-γιατρού στις πρωτόγονες κοινωνίες |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.02.0295 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2006 |
| Publishers | Ιάμβλιχος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 420 σελ. |
| Writers | Radin, Paul |
| ISBN | 978-960-268-183-1 |
Στο βιβλίο αυτό διερευνάται ο ρόλος των οικονομικών και κοινωνικών παραγόντων, αλλά και των διαφόρων θρησκευτικών προσωπικοτήτων, όπως εκείνη του μάγου-γιατρού, στη διαμόρφωση της πρωτόγονης θρησκευτικής ζωής. Πρόκειται για μία κλασική πραγματεία, από έναν διακεκριμένο ανθρωπολόγο, μελετητή της φύσης και προέλευσης της πρωτόγονης θρησκείας, καθώς και των επιρροών που συντέλεσαν στη διαμόρφωσή της.
| Υπότιτλος | Ο ρόλος του μάγου-γιατρού στις πρωτόγονες κοινωνίες |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.02.0295 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2006 |
| Publishers | Ιάμβλιχος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 420 σελ. |
| Writers | Radin, Paul |
| ISBN | 978-960-268-183-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Τα μυστικά της καρδιάςΤιμή psarasbooks €6.50 Τιμή Πώλησης €6.50 -
Ο προφήτηςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.60 Τιμή Πώλησης €7.00 -
ΗρακλήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €10.40 Τιμή Πώλησης €13.00 -
ΣαμουράιΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €13.60 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Σκανδιναβική μυθολογίαΚωδικός προϊόντος: 84194ΙάμβλιχοςΔιαθέσιμοΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €15.60 Τιμή Πώλησης €19.50 -
ΣαμπάλαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €17.20 Τιμή Πώλησης €21.50 -
Αρχαία μυστήριαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €9.60 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Οι θεοί του ΟλύμπουΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €15.20 Τιμή Πώλησης €19.00 -
Ελληνικά μυστήριαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €10.40 Τιμή Πώλησης €13.00 -
ΑλχημείαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €15.20 Τιμή Πώλησης €19.00 -
Μεγάλοι μύστεςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €12.80 Τιμή Πώλησης €16.00 -
ΤσάκραΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €11.20 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Ο περιπλανώμενοςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €6.40 Τιμή Πώλησης €8.00 -
ΜήδειαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €9.74 Τιμή Πώλησης €12.17 -
Σπασμένα φτεράΕκπτωση -19%Τιμή psarasbooks €6.50 Τιμή Πώλησης €8.00 -
Η δύναμη της σκέψηςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €8.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
ΟτζαλάνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €9.01 Τιμή Πώλησης €11.26 -
ΛεμουρίαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Η ιστορία του ναυαγούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €36.00 Τιμή Πώλησης €40.00 -
Το δέντρο της ζωήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €16.80 Τιμή Πώλησης €21.00 -
ΑνKipling, Rudyard - Joseph, 1865-1936Κωδικός προϊόντος: 104279ΙάμβλιχοςΔιαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.60 Τιμή Πώλησης €7.00 -
Η πληθωρικότητα είναι ομορφιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.50 Τιμή Πώλησης €25.00 -
Ο μυστικισμός στις θρησκείες του κόσμουΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €18.00