Πριν χαθεί η καλοσύνη
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €14.94 |
| Τιμή Πώλησης | €16.60 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4818 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Κλειδάριθμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2025 |
| Book Pages | 232 σελ. |
| Writers | Kawaguchi, Toshikazu |
| ISBN | 978-960-645-736-4 |
Τι θα έκανες εάν μπορούσες να ταξιδέψεις στον χρόνο;
«Μπορείς να μείνεις στο παρελθόν μόνο από τη στιγμή που θα σερβίρω τον καφέ μέχρι να κρυώσει τελείως. Κατανοητό;»
«Ναι».
Στο νέο μυθιστόρημα της σειράς «Πριν κρυώσει ο καφές», τέσσερις νέοι πελάτες καταφτάνουν στο μυστηριώδες καφέ του Τόκιο που σε ταξιδεύει στον χρόνο.
Ένα πατέρας που δεν άφηνε την κόρη του να παντρευτεί, μια γυναίκα που δεν μπόρεσε να χαρίσει σοκολατάκια στην αγαπημένη της του Αγίου Βαλεντίνου, ένα αγόρι που θέλει να δείξει το χαμόγελό του στους χωρισμένους γονείς του και μια νεαρή χήρα με ένα παιδί δίχως όνομα στην αγκαλιά.
Άλλο ένα συγκινητικό και τρυφερό βιβλίο από τον Τοσικάζου Καβαγκούτσι. Στο Πριν χαθεί η καλοσύνη οι επισκέπτες του καφέ θέλουν να επιστρέψουν στο παρελθόν για να βρουν λύτρωση και παρηγοριά ώστε να πορευτούν προς ένα όμορφο μέλλον.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4818 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Κλειδάριθμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2025 |
| Book Pages | 232 σελ. |
| Writers | Kawaguchi, Toshikazu |
| ISBN | 978-960-645-736-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Minecraft: Εγχειρίδιο κοκκινόπετραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.94 Τιμή Πώλησης €16.60 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Ένας απόμακρος πατέραςΚωδικός προϊόντος: 310137Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.97 Τιμή Πώλησης €13.30 -
Άνθρωπος 4.0Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.65 Τιμή Πώλησης €18.50 -
Μπορούμε να κάνουμε δύσκολα πράγματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.98 Τιμή Πώλησης €22.20 -
Νέο καύσιμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.71 Τιμή Πώλησης €11.90 -
Καύσιμο: Η ενέργεια που χρειάζεστε για την επιτυχίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.15 Τιμή Πώλησης €13.50 -
Η δύναμη για να πετύχειςΤιμή psarasbooks €5.90 Τιμή Πώλησης €5.90 -
Πρόσω ολοταχώςΤιμή psarasbooks €5.90 Τιμή Πώλησης €5.90 -
Ποιος πήρε το τυρί μου;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.15 Τιμή Πώλησης €13.50 -
ΜάνατζμεντΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €34.65 Τιμή Πώλησης €38.50 -
Τα θαύματα της φύσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.98 Τιμή Πώλησης €22.20 -
Ηγεσία με επιρροήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Τεχνητή νοημοσύνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Μην Κάνεις ΠίσωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.98 Τιμή Πώλησης €22.20 -
ΒαλκυρίεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Χάνσελ και ΓκρέτελΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Τεχνητή νοημοσύνηΚωδικός προϊόντος: 302206Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Έντεκα λεπτάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Ο ΑλχημιστήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50


