Πού πάμε;
Πού πάμε;
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €19.80 |
| Τιμή Πώλησης | €22.00 |
In stock
| Υπότιτλος | Πού πάμε; |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS-SC.02.0073 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Apr 1, 2019 |
| Publishers | Εκδόσεις Αρμός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2019 |
| Book Pages | 492 σελ. |
| Writers | Βαρτζόπουλος, Δημήτρης |
| ISBN | 978-960-615-192-7 |
| Υπότιτλος | Πού πάμε; |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS-SC.02.0073 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Apr 1, 2019 |
| Publishers | Εκδόσεις Αρμός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2019 |
| Book Pages | 492 σελ. |
| Writers | Βαρτζόπουλος, Δημήτρης |
| ISBN | 978-960-615-192-7 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η 28η Οκτωβρίου του Curzio MalaparteΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Πελεκάνοι ερημικοίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.39 Τιμή Πώλησης €30.43 -
Η φιλοσοφία του καλού παρά ΠλωτίνωΚωδικός προϊόντος: 60888Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.34 Τιμή Πώλησης €8.15 -
Να ζεις με νόημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €8.50 -
Ζώντας την ψυχανάλυσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Η γονεϊκότητα μετά τον χωρισμόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Ψυχικοί δεσμοί, κοινωνικοί θεσμοίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Όταν το σύμπαν μιλά, δεν μπορείς να το αγνοείςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Το αντικείμενο της ψυχανάλυσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Καπετάνισσα πρόσω ολοταχώς!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Ο μέγας ΙεροεξεταστήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Πολιτικές του βίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Ψηφιακός ανθρωπισμός ΙΙΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Μετά τον έρωτα τι;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Τι είναι ζωή, πάτερ Φιλόθεε;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Πίνοντας καφέ με τον ΠερικλήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Πίνοντας καφέ με τον ΕπίκουροΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η φιλοσοφική θεμελίωση του Χόμπς ΛεβιάθανΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Σχεδίασμα για μια επιστημονική ψυχολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00




