Πού είναι η κυρία Πασχαλίτσα;
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €7.19 |
| Τιμή Πώλησης | €7.99 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.0800 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2017 |
| Publishers | Εκδόσεις Ίκαρος |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 18χ18 |
| Year of Publication | 2017 |
| Book Pages | 10 σελ. |
| Writers | Arrhenius, Ingela P. |
| ISBN | 978-960-572-124-4 |
Έλα να παίξουμε κρυφτό με τα αγαπημένα μας ζώα! Ένα βιβλίο ιδανικό για τα πολύ μικρά παιδιά.
Η παιχνιδιάρικη εικονογράφηση της Ingela P. Arrhenius καθώς και τα υφασμάτινα μέρη και ο καθρέφτης που εμπεριέχονται στo βιβλίo θα εκπλήξουν ευχάριστα κάθε μικρό αναγνώστη!
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.0800 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2017 |
| Publishers | Εκδόσεις Ίκαρος |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 18χ18 |
| Year of Publication | 2017 |
| Book Pages | 10 σελ. |
| Writers | Arrhenius, Ingela P. |
| ISBN | 978-960-572-124-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Πού είναι ο κύριος πειρατής;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.19 Τιμή Πώλησης €7.99 -
Πού είναι ο κύριος Λιοντάρης;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.19 Τιμή Πώλησης €7.99 -
Πληγωμένοι θεραπευτέςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Το κρανιοτρύπανοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.39 Τιμή Πώλησης €7.10 -
ΠοιήματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €21.91 Τιμή Πώλησης €24.34 -
Γράμμα από τη φυλακή για τους ευρωπαίουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.39 Τιμή Πώλησης €7.10 -
ΠοιήματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.50 Τιμή Πώλησης €25.00 -
ΠοιήματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
ΠοιήματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
Εν λευκώΕκπτωση -16%Τιμή psarasbooks €32.00 Τιμή Πώλησης €38.18 -
Εκτός σχεδίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.52 Τιμή Πώλησης €17.24 -
Εν λόγω ελληνικώ...Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.19 Τιμή Πώλησης €22.43 -
Ο ήλιος ο ηλιάτοραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.72 Τιμή Πώλησης €7.47 -
Ο πρακτικός οδηγός του ευ ζηνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.97 Τιμή Πώλησης €13.30 -
Grand Hotel EuropaΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.70 Τιμή Πώλησης €23.00 -
ΑστείοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
ΣαμψώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Οι απέθαντοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.92 Τιμή Πώλησης €8.80 -
Αυτή η τέχνη της ψυχανάλυσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.93 Τιμή Πώλησης €17.70 -
Το όνομά μου είναι... Κ.Π. ΚαβάφηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Το όνομά μου είναι... Γιώργος ΣεφέρηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Ερασιτέχνης επαναστάτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €24.93 Τιμή Πώλησης €27.70
