Πως να φτιάξετε κεριά
Χρωματιστά, αρωματικά, σκαλιστά, διαφανή, πλωτά
Εκπτωση -15%
| Τιμή psarasbooks | €13.59 |
| Τιμή Πώλησης | €15.99 |
In stock
| Υπότιτλος | Χρωματιστά, αρωματικά, σκαλιστά, διαφανή, πλωτά |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0177 |
| Κατηγορίες | 9789606611421 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2006 |
| Publishers | Καρακώτσογλου |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 28χ20 |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 64 σελ. |
| Writers | Lupato, Marisa |
| ISBN | 978-960-6611-42-1 |
Τα κεριά είναι ένα προϊόν μόδας και διακόσμησης. Δεν εκπληρώνουν πια το πρωταρχικό τους λειτούργημα, να φωτίζουν το περιβάλλον, αλλά είναι παρόντα στα σπίτια μας για να ικανοποιούν πάνω από όλα μια αισθητική ανάγκη. Ποιος μπορεί, πράγματι, να μείνει ασυγκίνητος από τη χαλαρωτική ατμόσφαιρα που μεταδίδει το φλογερό, ζεστό φως ενός κεριού; Φτιάξτε μόνοι σας πρωτότυπα κεριά με το προσωπικό σας γούστο και στιλ χρησιμοποιώντας τις πολύτιμες συμβουλές και ιδέες που σας δίνει αυτό το βιβλίο.
| Υπότιτλος | Χρωματιστά, αρωματικά, σκαλιστά, διαφανή, πλωτά |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0177 |
| Κατηγορίες | 9789606611421 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2006 |
| Publishers | Καρακώτσογλου |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 28χ20 |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 64 σελ. |
| Writers | Lupato, Marisa |
| ISBN | 978-960-6611-42-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΘιβέτΕκπτωση -50%Τιμή psarasbooks €25.00 Τιμή Πώλησης €50.00 -
Η Βίβλος για παιδιάΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.67 Τιμή Πώλησης €14.91 -
ΒυζάντιοΤιμή psarasbooks €19.90 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Χάνσελ και ΓκρέτελΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.79 Τιμή Πώλησης €13.87 -
Ο ζητιάνοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η μεταμόρφωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η φάρμα των ζώωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
ΑχιλλέαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €9.00 -
Παραμύθια του ΆντερσενΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.90 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Ο προφήτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
ΙστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.89 Τιμή Πώλησης €9.88 -
Η Παναγία των ΠαρισίωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Μόμπι ΝτικΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Το φάντασμα της όπεραςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.75 Τιμή Πώλησης €15.00 -
ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ+ΤΡΙΓΩΝΟΤιμή psarasbooks €6.00 Τιμή Πώλησης €6.00 -
Τριστάνος και ΙζόλδηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Η Ζωή και οι Περιπέτειες του Σάντα ΚλάουςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.05 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Κλασικές Ιστορίες Μυστηρίου και ΤρόμουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
ΤιτανικόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Ο ασπροδόντηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Το νησί των θησαυρώνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.90 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Θεοί του ΟλύμπουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €9.00 -
Κόμης ΔράκουλαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €18.00
