Πνευματικό ημερολόγιο
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €19.80 |
| Τιμή Πώλησης | €22.00 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2255 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 18χ11 |
| Year of Publication | 1990 |
| Book Pages | 454 σελ. |
| Writers | Fox, Emmet |
| ISBN | 1-20-082-0114 |
Ένα βιβλίο που θα αποτελέσει τον καθημερινό πνευματικό σύντροφο και οδηγό του αναγνώστη - αναζητητή της Αλήθειας. Βασισμένο στη Βιβλική Σοφία, προσφέρει ουσιαστική βοήθεια στα καθημερινά προβλήματα και αδιέξοδα της ζωής. Κάθε σελίδα του πυροδοτεί και μια πνευματική έμπνευση που βαθαίνει την κατανόηση και φωτίζει τα βήματα στην οδό της τελείωσης.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2255 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 18χ11 |
| Year of Publication | 1990 |
| Book Pages | 454 σελ. |
| Writers | Fox, Emmet |
| ISBN | 1-20-082-0114 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Οι δέκα εντολέςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η δύναμη της δημιουργικής σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Άλλαξε τη ζωή σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Ζήτησε και θα σου δοθείΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Ανακάλυψε τον αληθινό σου εαυτόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Η επί του όρους ομιλίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Διαγράμματα ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Δώσε αξία στη ζωή σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Αιγαίο βουνόΚωδικός προϊόντος: 310682Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Τα Διονυσιακά ΜυστήριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η πύλη των μεγάλων αποκαλύψεωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Νυχτοπεταλούδα & η φλόγαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
Έργα και ημέραιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.70 Τιμή Πώλησης €23.00 -
Η φιλοσοφία της ελευθερίαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €20.00 Τιμή Πώλησης €25.00 -
ΗράκλειτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.10 Τιμή Πώλησης €9.00 -
Μέσα στο ιερό της ψυχήςΚωδικός προϊόντος: 81011Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €7.65 -
Η επί του όρους ομιλίαΤιμή psarasbooks €9.50 Τιμή Πώλησης €9.50 -
Τάο Τε ΤζινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Τα δεκατρία κεφάλαια για το Τάι Τζι Τσουάν του Μάστερ ΤζενγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.99 Τιμή Πώλησης €14.43 -
Κάρμα - ΜετενσάρκωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Η έκτη αίσθησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Στον ναό της καρδιάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Η δύναμη της σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00
