Όταν ο άντρας το βάζει στα πόδια
Θεραπεύοντας τον πληγωμένο άντρα: Τι χρειάζεται να γνωρίζουν οι γυναίκες
Εκπτωση -15%
| Τιμή psarasbooks | €9.14 |
| Τιμή Πώλησης | €10.75 |
In stock
| Υπότιτλος | Θεραπεύοντας τον πληγωμένο άντρα: Τι χρειάζεται να γνωρίζουν οι γυναίκες |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.1216 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Sep 1, 1998 |
| Publishers | Η Δυναμική της Επιτυχίας |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 20χ14 |
| Year of Publication | 1998 |
| Book Pages | 159 σελ. |
| Writers | Lee, John |
| ISBN | 978-960-7604-29-3 |
Το βιβλίο αυτό καταγράφει το ταξίδι που κάνει ένας άντρας για να αποκαλύψει την "αληθινή αρρενωπότητά" του.
Είναι μια ιστορία για τα συναισθήματα, που αφορά σε άντρες και γυναίκες.
Πώς χάνουμε την επαφή μαζί τους, πώς μπορούμε να την ξαναβρούμε και τελικά πώς να εκφράσουμε αυτά τα συναισθήματα.
Μέσα στις σελίδες του θα βρεις πολλές φορές τον εαυτό σου, το δικό σου πόνο ή τη θλίψη σου και θα ανακαλύψεις τον τρόπο με τον οποίο θα μπορέσεις να βγεις από αυτά και να εκφράσεις τα συναισθήματά σου χωρίς φόβο.
Το βιβλίο αυτό ανοίγει το δρόμο της αληθινής επικοινωνίας. Οι άντρες θα καταλάβουν καλύτερα τον εαυτό τους. Θα καταλάβουν καλύτερα ο ένας τον άλλο. Οι γυναίκες θα κατανοήσουν πιο βαθιά τους άντρες, θα μάθουν με ποιον τρόπο μπορούν να κάνουν τη σχέση τους με έναν άντρα καλύτερη από ποτέ, φροντίζοντας παράλληλα και τον εαυτό τους. Το καλύτερο δώρο που θα μπορούσατε να κάνετε στις σχέσεις σας είναι τούτο το βιβλίο.
| Υπότιτλος | Θεραπεύοντας τον πληγωμένο άντρα: Τι χρειάζεται να γνωρίζουν οι γυναίκες |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.PS.01.1216 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Sep 1, 1998 |
| Publishers | Η Δυναμική της Επιτυχίας |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 20χ14 |
| Year of Publication | 1998 |
| Book Pages | 159 σελ. |
| Writers | Lee, John |
| ISBN | 978-960-7604-29-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η υπόσχεσηΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €9.68 Τιμή Πώλησης €11.39 -
Feng ShuiΚωδικός προϊόντος: 70705Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €13.22 Τιμή Πώλησης €15.55 -
Αστερισμοί ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
Σπάσε τα όριά σουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €17.93 Τιμή Πώλησης €21.09 -
Τα βήματα της επιτυχίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €17.30 Τιμή Πώλησης €20.35 -
Έτσι πετυχαίνειςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €3.62 Τιμή Πώλησης €4.26 -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Αν η ζωή είναι παιχνίδι αυτοί είναι οι κανόνες τουΤιμή psarasbooks €12.00 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Γνώρισε τη δύναμη του νου σουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €18.11 Τιμή Πώλησης €21.30 -
Εφηβικοί έρωτεςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €18.65 Τιμή Πώλησης €21.94 -
Η δύναμη του τώραΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €19.06 -
Βρες χρόνο για τη ζωή σουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €16.38 Τιμή Πώλησης €19.27 -
Ποιος είναι ο σκοπός σου;Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.61 Τιμή Πώλησης €14.84 -
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΑ ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Σημειώσεις για το ταξίδι της ψυχήςΕκπτωση -19%Τιμή psarasbooks €9.68 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Πώς να ζεις τον έρωτα κάθε στιγμή, σ' όλη σου τη ζωήΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €19.74 Τιμή Πώλησης €23.22 -
ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Συζήτηση με το Θεό 3Κωδικός προϊόντος: 70708Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks €25.00 Τιμή Πώλησης €25.00







