Οι εξομολογήσεις του Γιούρι Γκέλερ
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €13.54 |
| Τιμή Πώλησης | €15.04 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.AT-ME.02.0028 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Feb 1, 2006 |
| Publishers | Modern Times |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 271 σελ. |
| Writers | Geller, Uri |
| ISBN | 978-960-441-319-5 |
Ο διεθνούς φήμης πνευματιστής συναντά τους Σαλβαντόρ Νταλί, Αριέλ Σαρόν, Μοχάμεντ Άλι, Τζον Λένον και Γιόκο Όνο, Μικ Τζάγκερ, Μάικλ Τζάκσον, Σάρα Φέργκιουσον Γούπι Γκόλντμπεργκ, Destiny's Child, N'Sync, Eminem και αφηγείται τις εμπειρίες του.
Γνωρίζει τη σκέψη τους και αντιλαμβάνεται πως είναι χαρισματικές φυσιογνωμίες με προσωπική ακτινοβολία και μεγάλα ψυχικά αποθέματα. Δίνουν καθημερινές μάχες σε έναν κόσμο λάμψης και ματαιοδοξίας, εκεί όπου η δημοσιότητα χτίζει και γκρεμίζει πρότυπα. Ο Γιούρι Γκέλερ αποκαλύπτει τις εσωτερικές δυνάμεις αυτών των ανθρώπων και στοχάζεται πάνω στο διαβρωμένο οικοδόμημα της σημερινής ανθρωπολατρικής κοινωνίας, όπου το μόνο που θα σώσει την πνευματική μας υγεία είναι η πίστη και η ελπίδα για έναν καλύτερο ηθικά κόσμο.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.AT-ME.02.0028 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Feb 1, 2006 |
| Publishers | Modern Times |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 271 σελ. |
| Writers | Geller, Uri |
| ISBN | 978-960-441-319-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ψυχικές δυνάμειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.02 Τιμή Πώλησης €13.35 -
Κατακτήστε τη ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.58 Τιμή Πώλησης €15.09 -
Αστερισμοί ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
Το μικρό βιβλίο του Γιούρι Γκέλλερ για τη δύναμη του νουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.51 Τιμή Πώλησης €6.12 -
ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΑ ΣΠΑΝΙΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ
Η θεραπευτική δύναμη του νουΕκπτωση -2%Τιμή psarasbooks €30.00 Τιμή Πώλησης €30.57 -
ΈλλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.01 Τιμή Πώλησης €12.23 -
Η τρίτη ηλικίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.67 Τιμή Πώλησης €14.08 -
Νικήστε τη χοληστερίνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.35 Τιμή Πώλησης €18.17 -
Ανακάλυψε τη δύναμή σου και δημιούργησε το μέλλον σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.68 Τιμή Πώλησης €16.31 -
ΚατάθλιψηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
ΔιαβήτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.54 Τιμή Πώλησης €16.15 -
CD ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΠΑΙΔΙΚΑ ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΚΑΙΡΟΙΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
ΧρώματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.25 Τιμή Πώλησης €3.61 -
Οι ΑζτέκοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €2.29 Τιμή Πώλησης €2.54 -
ΕφηβείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.26 Τιμή Πώλησης €18.07 -
ΠονοκέφαλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.54 Τιμή Πώλησης €16.15 -
Ταξίδι στα σύννεφαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.55 Τιμή Πώλησης €5.05 -
Οι άγγελοι χορεύουν στο ποτάμιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.40 Τιμή Πώλησης €17.11





