Ο δρόμος των λευκών νεφών
Το προσκύνημα ενός βουδιστή στο Θιβέτ
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €25.20 |
| Τιμή Πώλησης | €28.00 |
In stock
| Υπότιτλος | Το προσκύνημα ενός βουδιστή στο Θιβέτ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2419 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2001 |
| Publishers | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2001 |
| Book Pages | 479 σελ. |
| Writers | Govinda, Anagarika |
| ISBN | 978-960-430-142-3 |
Ο Δρόμος των Λευκών Νεφών είναι μια εξαιρετική διήγηση ενός προσκυνήματος, που δεν μπορεί να γίνει σήμερα. Ο Λάμα Αναγκαρίκα Γκοβίντα ήταν ένας από τους τελευταίους που ταξίδευσαν στο Θιβέτ πριν την εισβολή των Κινέζων. Η μοναδική αναφορά του δεν είναι μόνο μια θεαματική και ένδοξη ποιητική ιστορία εξερεύνησης και ανακάλυψης, είναι επίσης πολύτιμη για την ευαίσθητη και παρουσιασμένη με σαφήνεια ερμηνεία της Θιβετανικής Παράδοσης.
| Υπότιτλος | Το προσκύνημα ενός βουδιστή στο Θιβέτ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2419 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2001 |
| Publishers | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2001 |
| Book Pages | 479 σελ. |
| Writers | Govinda, Anagarika |
| ISBN | 978-960-430-142-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Αιγαίο βουνόΚωδικός προϊόντος: 310682Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Τα Διονυσιακά ΜυστήριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η πύλη των μεγάλων αποκαλύψεωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Νυχτοπεταλούδα & η φλόγαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
Έργα και ημέραιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.70 Τιμή Πώλησης €23.00 -
Η φιλοσοφία της ελευθερίαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €20.00 Τιμή Πώλησης €25.00 -
ΗράκλειτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.10 Τιμή Πώλησης €9.00 -
Μέσα στο ιερό της ψυχήςΚωδικός προϊόντος: 81011Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €7.65 -
Η επί του όρους ομιλίαΤιμή psarasbooks €9.50 Τιμή Πώλησης €9.50 -
Τάο Τε ΤζινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.70 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Τα δεκατρία κεφάλαια για το Τάι Τζι Τσουάν του Μάστερ ΤζενγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.99 Τιμή Πώλησης €14.43 -
Κάρμα - ΜετενσάρκωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Η έκτη αίσθησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Στον ναό της καρδιάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Η δύναμη της σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Εσωτερική αστρολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Κελτικές ρούνεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.52 Τιμή Πώλησης €17.25 -
Αρχαία ελληνικά μυστήριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Περί πλανών και αληθείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.50 Τιμή Πώλησης €25.00 -
Αιγυπτιακή βίβλος των νεκρών - πλήρες κείμενοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €29.70 Τιμή Πώλησης €33.00 -
ΚαμπαλάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.40 Τιμή Πώλησης €26.00 -
ΑλχημείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.40 Τιμή Πώλησης €26.00 -
ΜυστικισμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €37.80 Τιμή Πώλησης €42.00
