Μονόκεροι & οι φίλοι τους
Κουτί δραστηριοτήτων
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €6.10 |
| Τιμή Πώλησης | €6.78 |
In stock
| Υπότιτλος | Κουτί δραστηριοτήτων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1891 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Mar 3, 2023 |
| Publishers | Εκδόσεις Τζιαμπίρης - Πυραμίδα |
| Book Dimensions | 13x10 |
| Year of Publication | 2023 |
| Book Pages | 12 σελ. |
| ISBN | 978-960-593-706-5 |
Στο υπέροχο αυτό κουτί δραστηριοτήτων, θα γνωρίσετε τους Μονόκερους και τους φίλους τους.
Περιέχει παζλ, αυτοκόλλητα, ξυλομπογιές και μπλοκ ζωγραφικής. Ο πιο όμορφος τρόπος να διασκεδάσουμε μαθαίνοντας!
| Υπότιτλος | Κουτί δραστηριοτήτων |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1891 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Mar 3, 2023 |
| Publishers | Εκδόσεις Τζιαμπίρης - Πυραμίδα |
| Book Dimensions | 13x10 |
| Year of Publication | 2023 |
| Book Pages | 12 σελ. |
| ISBN | 978-960-593-706-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Πυροσβεστικό όχημαΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks €7.00 Τιμή Πώλησης €9.01 -
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Μια βόλτα στο σχολείοΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks €7.00 Τιμή Πώλησης €9.01 -
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Μια βόλτα στη φάρμαΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks €7.00 Τιμή Πώλησης €9.01 -
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Μια βόλτα στη ζούγκλαΚωδικός προϊόντος: 289568Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks €7.00 Τιμή Πώλησης €9.01 -
Μάντεψε ποιος! ΔεινόσαυροιΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €8.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
Δεινόσαυροι & οι φίλοι τουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.50 Τιμή Πώλησης €4.98 -
Ξέρω να λέω συγγνώμη!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.45 Τιμή Πώλησης €12.72 -
Νιλ Άρμστρονγκ: Ο πρώτος άνθρωπος στο φεγγάριΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.16 Τιμή Πώλησης €7.95 -
Το υπέροχο δώρο του κόσμουΚωδικός προϊόντος: 241778Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.92 Τιμή Πώλησης €13.25 -
Λεξικό για αρώματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.40 Τιμή Πώλησης €13.78 -
Εκπαιδεύοντας άλογαΚωδικός προϊόντος: 104480Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.27 Τιμή Πώλησης €15.86 -
Ό,τι αγαπώ είναι δικό σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.91 Τιμή Πώλησης €14.35 -
Μυστική φυλακήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η κόκκινη βαλίτσα του Ιουλίου – Καλοκαίρι του 1974Τιμή psarasbooks €10.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
ΕπέτειοιΤιμή psarasbooks €10.93 Τιμή Πώλησης €10.93 -
Το έπος του ΓκίλγκαμεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00




