Μεσοποταμία
Ο θρύλος της Νινμάχ
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | €13.57 |
| Τιμή Πώλησης | €16.96 |
In stock
| Υπότιτλος | Ο θρύλος της Νινμάχ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.0596 |
| Κατηγορίες | 9789605362492 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2006 |
| Publishers | Ενάλιος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 347 σελ. |
| Writers | Herscovici, Armand |
| ISBN | 978-960-536-249-2 |
7000 χρόνια προ Χριστού, στους πρόποδες του όρους Ζάγρος, ξετυλίγεται το πεπρωμένο της Νινμάχ, μιας νεαρής κοπέλας που την έχουν μεγαλώσει νομάδες μετά την εξολόθρευση του Λαού της Σπηλιάς. Θα γίνει ιέρεια μιας νέας κοινότητας. Θα βρει το αβγό από οψιδιανό, τη μαύρη και μαγική πέτρα που θ' αλλάξει τα πάντα...
Ο μύθος της Νινμάχ είναι η εποποιία μιας ελεύθερης γυναίκας που διψά για γνώση, σε μια εποχή και σε έναν τόπο όπου γεννήθηκε ο πολιτισμός: στην Μεσοποταμία των προϊστορικών χρόνων...
| Υπότιτλος | Ο θρύλος της Νινμάχ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.0596 |
| Κατηγορίες | 9789605362492 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2006 |
| Publishers | Ενάλιος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2006 |
| Book Pages | 347 σελ. |
| Writers | Herscovici, Armand |
| ISBN | 978-960-536-249-2 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Κωδικός ΤετρακτύςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €16.01 Τιμή Πώλησης €20.01 -
ΧάιντεγκερΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.26 Τιμή Πώλησης €6.58 -
Μαρία η ΜαγδαληνήΕκπτωση -34%Τιμή psarasbooks €14.00 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Η κατάρα των ΦαραώΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €14.68 Τιμή Πώλησης €18.35 -
Η ναυμαχία της ΣαλαμίναςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €15.58 Τιμή Πώλησης €19.48 -
ΚαντΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.26 Τιμή Πώλησης €6.58 -
ΣοπενχάουερΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.26 Τιμή Πώλησης €6.58 -
ΜαρξΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.26 Τιμή Πώλησης €6.58 -
ΠλάτωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €5.29 Τιμή Πώλησης €6.61 -
ΑριστοτέληςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.85 Τιμή Πώλησης €7.61 -
Η Πάπισσα ΙωάνναΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €7.70 Τιμή Πώλησης €9.63 -
Ο ζητιάνοςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €9.56 -
Η νοημοσύνη της καρδιάςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €13.05 Τιμή Πώλησης €16.31 -
Στην καρδιά των συναισθημάτων του παιδιούΤιμή psarasbooks €14.27 Τιμή Πώλησης €14.27 -
Χίλιες και μια νύχτεςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €13.71 Τιμή Πώλησης €17.14 -
ΕγχειρίδιονΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €4.92 Τιμή Πώλησης €6.15 -
ΚλεοπάτραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.97 Τιμή Πώλησης €12.19 -
Το κρυφό σημειωματάριο του ΝτεκάρτΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.41 Τιμή Πώλησης €14.90 -
Μάρκος ΑυρήλιοςΚωδικός προϊόντος: 249201Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.59 Τιμή Πώλησης €9.54 -
ΟικονομικόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.86 Τιμή Πώλησης €8.73 -
Οι σταυροφορίεςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €15.45 Τιμή Πώλησης €19.31 -
Περί παίδων αγωγήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €4.92 Τιμή Πώλησης €6.15 -
Βρες τη δυναμική που κρύβεις μέσα σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.51 Τιμή Πώλησης €13.90
