Καλύτερη υγεία με τη βοήθεια φυσικών συμπληρωμάτων
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €15.14 |
| Τιμή Πώλησης | €16.82 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.03.0027 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2002 |
| Publishers | Ψύχαλος |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 23χ15 |
| Year of Publication | 2002 |
| Book Pages | 112 σελ. |
| Writers | Briffa, John |
| ISBN | 978-960-7920-93-5 |
Ο ρόλος της υγιεινής διατροφής για τη διατήρηση της υγείας μας έχει αναγνωριστεί εδώ και πολύ καιρό, αλλά πολλές πρόσφατες μελέτες επικεντρώνουν το ενδιαφέρον τους κυρίως στο ρόλο που παίζουν οι μικρές ποσότητες συγκεκριμένων βιταμινών και μεταλλικών στοιχείων στην καταπολέμηση των παθήσεων. Το βιβλίο "Καλύτερη Υγεία με τη βοήθεια φυσικών συμπληρωμάτων" παρουσιάζει την πιο ακριβή εικόνα της σπουδαιότητας του φαγητού στην καλή υγεία.
- Τονίζει τη σπουδαιότητα των συμπληρωμάτων για τη διατήρηση της υγείας, της δύναμης και της ζωτικότητας.
- Εστιάζεται σε συνηθισμένα προβλήματα υγείας που μπορούν να αποφευχθούν ή να καταπολεμηθούν μέσω των διατροφικών συμπληρωμάτων.
- Παρουσιάζει πλούσιες φυσικές πηγές σημαντικών θρεπτικών συστατικών και προσφέρει συμβουλές σχετικά με τη λήψη σκευασμάτων όταν χρειάζονται μεγαλύτερες ποσότητες.
- Οι πίνακες αποτελούν γρήγορα και εύκολα εργαλεία αναφοράς για τις καθημερινές ποσότητες βιταμινών, μεταλλικών στοιχείων και ειδών φαγητού, ανάλογα με τη συγκεκριμένη πάθηση του οργανισμού.
- Προσφέρει συμβουλές για αλλαγές στον τρόπο ζωής οι οποίες μπορούν να συμβάλουν στη διατήρηση της ευεξίας.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.03.0027 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2002 |
| Publishers | Ψύχαλος |
| Cover | Σκληρό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 23χ15 |
| Year of Publication | 2002 |
| Book Pages | 112 σελ. |
| Writers | Briffa, John |
| ISBN | 978-960-7920-93-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Πλήρης οδηγός για τα βόταναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €38.00 Τιμή Πώλησης €42.40 -
ΜπαχαρικάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.38 Τιμή Πώλησης €13.75 -
ΑμπελουργίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.35 Τιμή Πώλησης €20.39 -
Όλα όσα πρέπει να ξέρετε για τον κήποΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.00 Τιμή Πώλησης €25.60 -
ΚομπόστΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.75 Τιμή Πώλησης €15.28 -
Τα μυστικά του γόνιμου εδάφουςΕκπτωση -14%Τιμή psarasbooks €19.00 Τιμή Πώλησης €22.00 -
ΒιοκαλλιέργειεςΤιμή psarasbooks €17.00 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Ασθένειες, εχθροί και ανωμαλίες των ξινώνΤιμή psarasbooks €15.07 Τιμή Πώλησης €15.07 -
ΦυτοπροστασίαΤιμή psarasbooks €15.28 Τιμή Πώλησης €15.28 -
Τα εσπεριδοειδήΤιμή psarasbooks €25.00 Τιμή Πώλησης €25.00 -
Φυτά εσωτερικών χώρων και βεράνταςΤιμή psarasbooks €25.48 Τιμή Πώλησης €25.48 -
Δεντροκομία, δεντροτεχνικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.35 Τιμή Πώλησης €20.39 -
ΜελισσοκομίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.38 Τιμή Πώλησης €13.75 -
Μακεδονική γηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.93 Τιμή Πώλησης €25.48 -
Θεράπευσε τον εαυτό σου με τα άνθη του BachΕκπτωση -9%Τιμή psarasbooks €16.52 Τιμή Πώλησης €18.25 -
ΟμοιοπαθητικήΤιμή psarasbooks €22.43 Τιμή Πώλησης €22.43 -
ΑρωματοθεραπείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.38 Τιμή Πώλησης €13.75 -
ΟινολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €29.98 Τιμή Πώλησης €33.31 -
Μαθαίνω να πλέκω με τις βελόνεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Ημερολόγιο αμπελουργούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.29 Τιμή Πώλησης €16.99 -
Μαθαίνω να πλέκω με τις βελόνεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
ΕμμηνόπαυσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.35 Τιμή Πώλησης €11.50 -
ΜανιτάριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €34.52 Τιμή Πώλησης €38.36 -
Εγκυκλοπαίδεια καλλιεργητήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €50.45 Τιμή Πώλησης €56.05