Ιστορίες από το αμερικανικό σινεμά
Από τους "Επτά υπέροχους" στον "Τιτανικό"
Εκπτωση -15%
| Τιμή psarasbooks | €12.99 |
| Τιμή Πώλησης | €15.28 |
In stock
| Υπότιτλος | Από τους "Επτά υπέροχους" στον "Τιτανικό" |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.1038 |
| Θεματική ταξινόμηση | Πρόλογος Βασίλη Βασιλικού. |
| Publishers | Ερωδιός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 24χ17 |
| Year of Publication | 1998 |
| Book Pages | 207 σελ. |
| Writers | Δερμεντζόγλου, Αλέξης Ν. |
| Υπότιτλος | Από τους "Επτά υπέροχους" στον "Τιτανικό" |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.1038 |
| Θεματική ταξινόμηση | Πρόλογος Βασίλη Βασιλικού. |
| Publishers | Ερωδιός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 24χ17 |
| Year of Publication | 1998 |
| Book Pages | 207 σελ. |
| Writers | Δερμεντζόγλου, Αλέξης Ν. |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Νύχτες με πανσέληνοΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €18.19 Τιμή Πώλησης €21.40 -
Ήταν κάτι ταινίες...Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €9.35 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Ιστορίες από το αμερικάνικο σινεμά 2Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.40 Τιμή Πώλησης €12.23 -
Το πέταγμα του αναπτήραΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.13 Τιμή Πώλησης €14.27 -
Πολιτική θεολογία και ΙουλιανόςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €8.67 Τιμή Πώλησης €10.20 -
Το κόκκινο ποτάμιΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €17.33 Τιμή Πώλησης €20.39 -
ΝεφέλαιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Οι αέναες οδύσσειες των ΕλλήνωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.90 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Οι Έλληνες στην ΙνδίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Σταυρωμένοι Αετοί, Οι Έλληνες της Βορείου Ηπείρου και το Μυστήριο του Αρβανίτικου ΕλληνισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
ΧανεμπούΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Σοφίκα Τοπάλη, Θηλιά στη μνήμηΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €13.52 Τιμή Πώλησης €15.90 -
ΠοιήματαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €6.80 Τιμή Πώλησης €8.00 -
ΑναμνήσειςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €16.15 Τιμή Πώλησης €19.00 -
Αθήνα - Ρώμη, βίοι παράλληλοιΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €25.98 Τιμή Πώλησης €30.57 -
Άγιον ΌροςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €8.67 Τιμή Πώλησης €10.20 -
ΑλέξανδροςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €6.06 Τιμή Πώλησης €7.13 -
Αγώνας και διλήμματαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €17.33 Τιμή Πώλησης €20.39 -
Το αίνιγμα της ΣφιγγόςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €24.25 Τιμή Πώλησης €28.53 -
Κινηματογραφικές επιτυχίες, the funny filmsΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.13 Τιμή Πώλησης €14.27 -
ΒετάνταΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €6.06 Τιμή Πώλησης €7.13 -
Ελάτε μαζί μου στην ΚαππαδοκίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €8.67 Τιμή Πώλησης €10.20 -
Φραουλόψαρα και βατραχοτομάτεςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €8.67 Τιμή Πώλησης €10.20 -
ΠρωτοέλληνεςΕκπτωση -13%Τιμή psarasbooks €10.40 Τιμή Πώλησης €12.00