Ημικρανία
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €12.38 |
| Τιμή Πώλησης | €13.75 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0381 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2000 |
| Publishers | Εκδόσεις Βασδέκη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ12 |
| Year of Publication | 2000 |
| Book Pages | 192 σελ. |
| Writers | Herzberg, Eileen |
| ISBN | 978-960-7370-85-3 |
Ο Φυσικός Τρόπος Αντιμετώπισης: ”Ημικρανία” σάς δείχνει πως μπορείτε, με ασφάλεια, να περιορίσετε και ακόμα να εκμηδενίσετε με φυσικό τρόπο τις επιπτώσεις από την ημικρανία. Το βιβλίο αυτό σας εξηγεί: Τι είναι ουσιαστικά η ημικρανία, πώς και γιατί συμβαίνει, πώς να βοηθήσετε τον εαυτό σας, τις συμβατικές θεραπείες, ασφαλείς και ήπιες εναλλακτικές λύσεις, τι να περιμένετε από ένα φυσικό θεραπευτή και πού να βρείτε κάποιον που να μπορείτε να εμπιστευθείτε.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0381 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2000 |
| Publishers | Εκδόσεις Βασδέκη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ12 |
| Year of Publication | 2000 |
| Book Pages | 192 σελ. |
| Writers | Herzberg, Eileen |
| ISBN | 978-960-7370-85-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Τα εβδομήντα μεγάλα μυστήρια του αρχαίου κόσμουΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks €50.00 Τιμή Πώλησης €67.83 -
ΓάτεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.66 Τιμή Πώλησης €17.40 -
ΥπνωτισμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.83 Τιμή Πώλησης €17.58 -
Το κανίςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Πρώτες βοήθειες επιβίωσηςΕκπτωση -8%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €16.31 -
Τα εβδομήντα αρχιτεκτονικά θαύματα του κόσμου μαςΕκπτωση -27%Τιμή psarasbooks €50.00 Τιμή Πώλησης €68.79 -
Τα κορόιδα οι αρχαίοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.35 Τιμή Πώλησης €20.39 -
Το Α-Ω για τις ασθένειες και τα προβλήματα υγείας των σκύλωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €30.28 Τιμή Πώλησης €33.64 -
Έλλη, η τορπίλλη της ντροπήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €31.19 Τιμή Πώλησης €34.65 -
Σπύρος ΛούηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.88 Τιμή Πώλησης €19.87 -
The BeatlesΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.73 Τιμή Πώλησης €19.70 -
Διονύσης Παπαγιαννόπουλος 1912-1984Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.52 Τιμή Πώλησης €18.35 -
Το σαβουάρ βιβρ σήμεραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.29 Τιμή Πώλησης €22.54 -
Τα κουνέλιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Το ΜαστίφΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Το ΤσιουάουαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Η σαύραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Το ΚόλεϊΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Το κυνηγετικό ΜπασέΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Το ΜαλτέζΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Το ΑκίταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79 -
Γενετικά μεταλλαγμένες τροφέςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.13 Τιμή Πώλησης €11.26 -
Το Γκόλντεν ΡιτρίβερΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.21 Τιμή Πώλησης €15.79
