Ιδανικό βάρος
Το πλήρες πρόγραμμα νου/σώματος για να αποκτήσετε και να διατηρήσετε το ιδανικό σας βάρος
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €11.45 |
| Τιμή Πώλησης | €12.72 |
In stock
| Υπότιτλος | Το πλήρες πρόγραμμα νου/σώματος για να αποκτήσετε και να διατηρήσετε το ιδανικό σας βάρος |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA-PS.02.0062 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 1996 |
| Publishers | Ασημάκης Π. |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 1996 |
| Book Pages | 133 σελ. |
| Writers | Chopra, Deepak |
| ISBN | 978-960-85454-9-6 |
Στο βιβλίο αυτό, ο διακεκριμένος γιατρός και συγγραφέας μπεστ-σέλλερ Deepak Chopra, M.D., παραθέτει ένα πρόγραμμα απλών, φυσικών στρατηγικών για την εξισορρόπηση του νου και του σώματος με σκοπό την απόκτηση του ιδανικού σωματικού σας βάρους. Για να σας βοηθήσει να αναγνωρίσετε τα χαρακτηριστικά της ιδιαίτερης φυσιολογίας σας, το «Ιδανικό Βάρος» περιλαμβάνει ένα ερωτηματολόγιο σωματότυπων βασισμένο στην παραδοσιακή ινδική επιστήμη υγείας, γνωστή ως Αγιουρβέδα. Συμπληρώνοντας το ερωτηματολόγιο αυτό και αποκτώντας μια εξοικείωση με τις αξιοθαύμαστα ακριβείς περιγραφές του σώματος και των διαφορετικών τύπων του, μπορείτε να αποκτήσετε άμεση πρόσβαση σε πέντε χιλιετίες σοφίας γύρω από την υγεία του ανθρώπου.
| Υπότιτλος | Το πλήρες πρόγραμμα νου/σώματος για να αποκτήσετε και να διατηρήσετε το ιδανικό σας βάρος |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA-PS.02.0062 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 1996 |
| Publishers | Ασημάκης Π. |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 1996 |
| Book Pages | 133 σελ. |
| Writers | Chopra, Deepak |
| ISBN | 978-960-85454-9-6 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ο δρόμος του μάγουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Ο δρόμος της αγάπηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.90 Τιμή Πώλησης €25.44 -
Κβαντική θεραπείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Οι επτά πνευματικοί νόμοι της ΓιόγκαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.41 Τιμή Πώλησης €14.90 -
Άμεση εκπλήρωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.02 Τιμή Πώλησης €17.80 -
Οι επτά πνευματικοί νόμοι της επιτυχίας (2 χερι)Εκπτωση -47%Τιμή psarasbooks €8.00 Τιμή Πώλησης €15.20 -
Υποτάξτε τους εθισμούςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
Ιδανική πέψηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
Η επιστροφή του ΜέρλινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.90 Τιμή Πώλησης €25.44 -
Απόλυτος διαλογισμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Ζωή χωρίς όρουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Αγέραστο σώμα αθάνατο πνεύμαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €28.62 Τιμή Πώλησης €31.80 -
Metahuman: ΜετάνθρωποςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Ο θεραπευτικός εαυτόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Η ψυχή της ηγεσίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.26 Τιμή Πώλησης €16.96 -
Super GenesΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Το μέλλον του ΘεούΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Ο 13ος μαθητήςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €13.18 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Super BrainΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.11 Τιμή Πώλησης €17.90 -
Απεριόριστη ενέργειαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.45 Τιμή Πώλησης €12.72 -
Διαχείριση του στρες και ο διαλογισμός αρχέγονου ήχουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.17 Τιμή Πώλησης €21.30 -
Τέλεια υγείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Η δημιουργία της υγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00
