Η Ποιμαντική τέχνη αμνών και εριφίων
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €11.45 |
| Τιμή Πώλησης | €12.72 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.0016 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Τάδε Έφη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 24x17 |
| Year of Publication | 2021 |
| Book Pages | 128 σελ. |
| Writers | Ωρίων ο Μεσολογγίτης |
| ISBN | 978-618-5480-55-4 |
Αναφορές και αναλύσεις σε περικοπές των ευαγγελίων, όπου επισημαίνονται διάφορες αντιφάσεις ιστορικές και ιδεολογικές ασυνέπειες.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.0016 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Τάδε Έφη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 24x17 |
| Year of Publication | 2021 |
| Book Pages | 128 σελ. |
| Writers | Ωρίων ο Μεσολογγίτης |
| ISBN | 978-618-5480-55-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η ποιμαντική τέχνη των προβάτωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.36 Τιμή Πώλησης €14.84 -
Οι Απόστολοι του Χριστιανικού ΔόγματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.45 Τιμή Πώλησης €12.72 -
ΆθωςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Ο τεκτονισμός στο Μάγκρεμπ, στο Λεβάντε και στο ΜασρίκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Shriners. Όλα για το παιδίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Το ελληνικό ΖαγαζίκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
Έλληνας ΠρομηθέαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.29 Τιμή Πώλησης €4.77 -
ΠΥΡΟΒΑΣΙΑΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ! (ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΙΣ)Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Εταιρικά μονόπρακταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.63 Τιμή Πώλησης €8.48 -
Εγκόλπιο ελληνισμού φιλοσοφίας και πολιτισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.08 Τιμή Πώλησης €21.20 -
ΑντιπαρακολούθησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
Γαλάζιοι δρόμοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.63 Τιμή Πώλησης €8.48 -
Αλός ΩδήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.68 Τιμή Πώλησης €7.42 -
Προς το τέλος του δρόμουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.17 Τιμή Πώλησης €19.08 -
Από χώρα σε χώραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.90 Τιμή Πώλησης €25.44 -
Λόγια ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.63 Τιμή Πώλησης €8.48 -
Στοχασμοί σε έμμετρο και πεζό λόγοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.82 Τιμή Πώλησης €4.24 -
Το προσδόκιμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.82 Τιμή Πώλησης €4.24 -
Ιάκχου επ-ανάστασηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
Η Τραγωδία ενός ΠαππούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.54 Τιμή Πώλησης €10.60 -
Από την ιστορία και την φιλοσοφίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.63 Τιμή Πώλησης €8.48

