Η μαγική νύχτα των ξωτικών
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €6.93 |
| Τιμή Πώλησης | €7.70 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1539 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Apr 7, 2021 |
| Publishers | Εκδόσεις Κέδρος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 19x14 |
| Year of Publication | 2021 |
| Book Pages | 128 σελ. |
| Writers | Stilton, Geronimo |
| ISBN | 978-960-04-5134-4 |
«Παραμονή Χριστουγέννων. Αντί να ετοιμάζω το δείπνο για 153 συγγενείς και φίλους, δούλευα ακόμα στο γραφείο με τον Τράπολα και την Τέα. Ξαφνικά εμφανίστηκαν ο Μπίφο και η Μπίφα, δυο ξωτικά, και μας είπαν πως έπρεπε οπωσδήποτε να τα ακολουθήσουμε στον Βόρειο Πόλο, για να σώσουμε τα Χριστούγεννα!»
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1539 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | Apr 7, 2021 |
| Publishers | Εκδόσεις Κέδρος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 19x14 |
| Year of Publication | 2021 |
| Book Pages | 128 σελ. |
| Writers | Stilton, Geronimo |
| ISBN | 978-960-04-5134-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Το νησί του θησαυρούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Το μυστικό του ΛεονάρντοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Το βιβλίο της ζούγκλαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Το μικρό βιβλίο της ευτυχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €4.03 Τιμή Πώλησης €4.48 -
Στα ίχνη του Μάρκο ΠόλοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.98 Τιμή Πώλησης €12.20 -
Απάτη στο ΚολοσσαίοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.98 Τιμή Πώλησης €12.20 -
Αγάπη ή ανατριχίλα;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Είκοσι χιλιάδες λεύγες κάτω από τη θάλασσαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Επιχείρηση πανετόνεΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Γαλαξιακός αγώνας μέχρι το τελευταίο γκολΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Κίνδυνος! Διαστημικά σκουπίδια!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Γενέθλια... με μυστήριο!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Οι εφευρέσεις του ΛεονάρντοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Ο κλέφτης του ΟλύμπουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Η επίθεση των μαμούθΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Στίλτον & φίλοι. Η ιστορία μιας ποντικοτρομερής φιλίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.95 Τιμή Πώλησης €15.50 -
Η παράξενη υπόθεση του κλέφτη της σοκολάταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Ένας ποντικός στην ΑφρικήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Ποιος έκλεψε το κράνος των Ποντίκινγκ;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Στη χώρα των Ούφα-ΟύφαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Μια μέρα στην αυλή του βασιλιά ΉλιουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70 -
Ταξίδι στο βασίλειο της φαντασίας: Αναζητώντας τα εφτά φυλαχτάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.84 Τιμή Πώλησης €18.71 -
Μεγάλο μυστήριο... στο ΛονδίνοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.93 Τιμή Πώλησης €7.70