Η αλήθεια χορεύει υπέροχα
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €18.00 |
| Τιμή Πώλησης | €20.00 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1936 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21x14 |
| Year of Publication | 2024 |
| Book Pages | 208 σελ. |
| Writers | Ομφάνις |
| ISBN | 978-960-430-600-8 |
Ποιό είναι το πιό σημαντικό χαρακτηριστικό μιάς πολύτιμης πέτρας που τή διαφοροποιεί πλήρως από μία κοινή πέτρα; Αυτό που τής δίνει χιλιάδες φορές μεγαλύτερη Αξία, Ομορφιά, χρησιμότητα αλλά και μία μοναδική μαγευτική έλξη; Είναι η ιδιότητά της τού να επιτρέπει στο Φώς να διέρχεται από μέσα της και να διαχέεται ολόγυρά της. Ακριβώς αυτό είναι και το κυρίαρχο χαρακτηριστικό που διαφοροποιεί τούς ανθρώπους σε Ομορφιά, σε χρησιμότητα, σε αληθινή Αξία: το αν και πόσο αγώγιμη είναι η ύπαρξή τους, η δομή τους, στο Φώς.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1936 |
|---|---|
| Publishers | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21x14 |
| Year of Publication | 2024 |
| Book Pages | 208 σελ. |
| Writers | Ομφάνις |
| ISBN | 978-960-430-600-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η πύλη των μεγάλων αποκαλύψεωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Συναρπαστικές διαδρομές σ΄ ένα νέο κόσμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
ΟΜΦΑΝΙΣ | ΜΟΥΣΙΚΟ USB STICKΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Λέγομαι Νίκος Αθανασίου!!!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.51 Τιμή Πώλησης €13.90 -
Ακτίνες ΑναγέννησηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Φ - Η ουράνια τροφήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Το θαύμα του να πολλαπλασιά*ζειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Η ώρα της ευτυχίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Μουσική, κωδικός εισόδου στη θαυμαστή ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Μουσική, κοσμική γλώσσα των ΘεώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Η μαθηματική βεβαιότης για την ύπαρξη της ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.94 Τιμή Πώλησης €19.93 -
Μουσική, έργο της απέραντης ορχήστρας των άστρωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.25 Τιμή Πώλησης €16.94 -
I.A vs A.IΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Πηγή νεότηταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Σπόροι από φωςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Σπίθες σοφίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Οι 49 θησαυροί της ζωήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
Αιγαίο βουνόΚωδικός προϊόντος: 310682Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Τα Διονυσιακά ΜυστήριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Νυχτοπεταλούδα & η φλόγαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
Έργα και ημέραιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.70 Τιμή Πώλησης €23.00 -
Η φιλοσοφία της ελευθερίαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €20.00 Τιμή Πώλησης €25.00 -
ΗράκλειτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.10 Τιμή Πώλησης €9.00 -
Μέσα στο ιερό της ψυχήςΚωδικός προϊόντος: 81011Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks €7.65 Τιμή Πώλησης €7.65