Για τον θάνατό σας, πατήστε Enter_
Εξουσιαστές βουτηγμένοι στο ψέμα, το αίμα και την παράνοια
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €18.09 |
| Τιμή Πώλησης | €20.10 |
In stock
| Υπότιτλος | Εξουσιαστές βουτηγμένοι στο ψέμα, το αίμα και την παράνοια |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.02.0219 |
| Publishers | Εκδόσεις Πηγή |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 24χ15 |
| Year of Publication | 2025 |
| Book Pages | 456 σελ. |
| Writers | Ιωάννης Χριστογιάννης |
| ISBN | 978-960-626-852-6 |
Ένα αστυνομικό βιβλίο κινηματογραφικής ταχύτητας γεμάτο αγωνία, ίντριγκες και χίουμορ! Πάτα enter.
Ο Παύλος Λάνσαρης, επιτυχημένο στέλεχος σε εγχώρια φαρμακοβιομηχανία, με την πολύτιμη συνδρομή της ομάδας του καταφέρνει και βρίσκει τη φόρμουλα για αποτελεσματική, αλλά κυρίως ασφαλή χρήση χαπιών κατά της παχυσαρκίας. Ακολουθεί παγκόσμια αναγνώριση! Δυστυχώς, όμως, όλα γκρεμίζονται…
Ελάχιστες μέρες μετά τις γιορτές των Χριστουγέννων του 1998, ένα πτώμα στη σουίτα 512 ενός πολυτελούς ξενοδοχείου της Αθήνας είναι η αρχή, ώστε όλα να μπουν στη θέση τους. Ακόμα και ο δολοφόνος δεν περιμένει τις καταιγιστικές εξελίξεις. Φίλοι, συνεργάτες, πολιτικοί και άνθρωποι της νύχτας μπλέκουν σε ένα αδιανόητο κυνήγι εξουσίας∙ σε ένα κυνήγι –εντός και εκτός συνόρων– με λάφυρο το χρήμα για κάποιους και την αλήθεια για κάποιους άλλους.
Κρατάτε στα χέρια σας ένα βιβλίο αστυνομικής λογοτεχνίας μυθοπλαστικού χαρακτήρα και κινηματογραφικής ταχύτητας, με ψήγματα αληθινών γεγονότων και πληθώρα πραγματικών τόπων, που δένουν μεταξύ τους.
Είστε έτοιμοι να πατήσετε το πρώτο ENTER;
Φιλίες που ξεθώριασαν στο χρόνο, εραστές από παλιά και καριέρες με ”πήλινα πόδια”.
| Υπότιτλος | Εξουσιαστές βουτηγμένοι στο ψέμα, το αίμα και την παράνοια |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.02.0219 |
| Publishers | Εκδόσεις Πηγή |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 24χ15 |
| Year of Publication | 2025 |
| Book Pages | 456 σελ. |
| Writers | Ιωάννης Χριστογιάννης |
| ISBN | 978-960-626-852-6 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
To σπίτι των πιθανοτήτωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.60 Τιμή Πώλησης €19.55 -
Τα λιοντάρια πεθαίνουν στο Μόναχο από χοληστερίνηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.30 Τιμή Πώλησης €17.00 -
ΛίλιθΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.60 Τιμή Πώλησης €19.55 -
Παράδρομος 13Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.96 Τιμή Πώλησης €14.40 -
Ιστορίες πέρα από τον θάνατοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.43 Τιμή Πώλησης €12.70 -
Ο Άγγελος του Δυτικού ΠαραθύρουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.40 Τιμή Πώλησης €21.55 -
ΟρατόριοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.88 Τιμή Πώλησης €23.20 -
Ιστορίες φαντασμάτων από την ΙαπωνίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.90 Τιμή Πώλησης €13.22 -
Σκακιστική νουβέλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Ολύμπιος - Οι κρυμμένοι 12Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.92 Τιμή Πώλησης €18.80 -
Ταξίδια στον χρόνο: Μέγας ΑλέξανδροςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.87 Τιμή Πώλησης €14.30 -
Στοιχειωμένα σπίτιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.03 Τιμή Πώλησης €16.70 -
Το αρχαίο μονοπάτι & άλλα ποιήματα του Χ. Φ. ΛάβκραφτΚωδικός προϊόντος: 291724Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.90 Τιμή Πώλησης €11.00 -
Αλύτρωτη Κύπρος: Από την Κατοχή στα ΚατεχόμεναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.68 Τιμή Πώλησης €15.20 -
Η εποχή των θρύλωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.90 Τιμή Πώλησης €21.00 -
Θοδωράκης, ο ‘’μικρότερος” των Κολοκοτρωναίων!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.00 Τιμή Πώλησης €10.00 -
Υπερφυσικά φαινόμενα σε ελληνικά κάστραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Ταλαι πορείεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Εννέα χρόνια με τους Ινδιάνους. 1870-1879Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.85 Τιμή Πώλησης €16.50 -
Η νύχτα των μαγισσώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.96 Τιμή Πώλησης €14.40 -
Το θησαυροφυλάκιο με το σκήπτρο του Μ. ΑλεξάνδρουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Ο αστρολόγος του ΧίτλερΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.74 Τιμή Πώλησης €18.60 -
Τα Χειρόγραφα της ΆβιλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.95 Τιμή Πώλησης €18.80
