Εσύ τι έκανες παππούλη;
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €11.50 |
| Τιμή Πώλησης | €12.78 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.1495 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789608358287 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Dec 1, 2009 |
| Publishers | Εκδόσεις Ήλεκτρον |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2009 |
| Book Pages | 147 σελ. |
| Writers | Κοσσιώρης, Χρήστος Π. |
| ISBN | 978-960-8358-28-7 |
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.1495 |
|---|---|
| Κατηγορίες | 9789608358287 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Dec 1, 2009 |
| Publishers | Εκδόσεις Ήλεκτρον |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 2009 |
| Book Pages | 147 σελ. |
| Writers | Κοσσιώρης, Χρήστος Π. |
| ISBN | 978-960-8358-28-7 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ερανίσματα 2Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Νίκος ΖαχαριάδηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
ΟδύσσειαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.37 Τιμή Πώλησης €15.97 -
Οι Σταυροφόροι στο ΒυζάντιοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.43 Τιμή Πώλησης €12.70 -
Ερανίσματα: Η λαοκρατία των 33 ημερώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Ερανίσματα: Οι νεομάρτυρες του ΕλληνισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Ο αισυμνήτηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Υπόθεση ΜαραθέαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Ερανίσματα 1Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Ψήγματα ιστορίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €16.20 Τιμή Πώλησης €18.00 -
Πολιτικοστρατιωτικά γεγονότα της εικοσαετίας 1946-1966 που ωδήγηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00 -
Όταν μεγάλωνε η ΕλλάςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
ΔιηγήματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.37 Τιμή Πώλησης €15.97 -
Ελληνικά ολοκαυτώματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.59 Τιμή Πώλησης €10.65 -
Η μεγάλη καταχνιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €15.34 Τιμή Πώλησης €17.04 -
Οι μεταλλαγμένοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.50 Τιμή Πώλησης €12.78 -
ΑπομυθοποιήσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
ΕλληνίδεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.38 Τιμή Πώλησης €15.98 -
Οι επτακόσιοι Θεσπιείς στις ΘερμοπύλεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.59 Τιμή Πώλησης €10.65 -
Το 9ο Σύνταγμα Πεζικού ΚαλαμάταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €9.59 Τιμή Πώλησης €10.65 -
ΡατσισμόςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Μέγας ΚωνσταντίνοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.50 Τιμή Πώλησης €25.00 -
21η Απριλίου 1967, μύθοι και αλήθειαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Πλευρικές μονογραφίεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.45 Τιμή Πώλησης €12.72