Χρονογραφία
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €16.60 |
| Τιμή Πώλησης | €18.44 |
In stock
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.2863 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | Εισαγωγή, σχόλια: Βρασίδας Καραλής |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 1992 |
| Publishers | Κανάκη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 1992 |
| Book Pages | 399 σελ. |
| Writers | Ψελλός, Μιχαήλ |
| ISBN | 978-960-7027-35-1 |
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.2863 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | Εισαγωγή, σχόλια: Βρασίδας Καραλής |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 1992 |
| Publishers | Κανάκη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 21χ14 |
| Year of Publication | 1992 |
| Book Pages | 399 σελ. |
| Writers | Ψελλός, Μιχαήλ |
| ISBN | 978-960-7027-35-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΧρονογραφίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.44 Τιμή Πώλησης €20.49 -
Χαλδαϊκοί χρησμοίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.31 Τιμή Πώλησης €15.90 -
Αγαπητέ μου ΠαλεστρίναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.72 Τιμή Πώλησης €9.69 -
Ιστορία σύντομοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.13 Τιμή Πώλησης €11.26 -
Περί βασιλειώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.52 Τιμή Πώλησης €12.80 -
Επιτομή ιστοριώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.27 Τιμή Πώλησης €15.86 -
Επιτομή ιστοριώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.27 Τιμή Πώλησης €15.86 -
ΣτρατηγικόνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.69 Τιμή Πώλησης €15.21 -
ΙστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €23.98 Τιμή Πώλησης €26.64 -
Ύλη ιστορίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.82 Τιμή Πώλησης €15.35 -
Βυζαντινοί ιστορικοί και χρονογράφοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €26.27 Τιμή Πώλησης €29.19 -
Δυο φορές η ΜαρίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.96 Τιμή Πώλησης €6.62 -
Προσωπογραφίες μιας πρώηνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.84 Τιμή Πώλησης €14.27 -
Βυζαντινοί ιστορικοί και χρονογράφοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €38.34 Τιμή Πώλησης €42.60 -
ΒιβλιοθήκηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €22.59 Τιμή Πώλησης €25.10 -
Ηθικός ή Περί παιδείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €24.89 Τιμή Πώλησης €27.65 -
Επιτομή ιστοριώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.27 Τιμή Πώλησης €15.86 -
Βυζαντινοτουρκική ιστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €24.89 Τιμή Πώλησης €27.65 -
Ημερολόγιο του πολέμου των χοίρωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.72 Τιμή Πώλησης €9.69 -
Αιγαίο βουνόΚωδικός προϊόντος: 310682Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Τα Διονυσιακά ΜυστήριαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Ο μύθος του τυφωέωςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Παρθένες μητέρες και θαυματουργές γεννήσειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €18.00 Τιμή Πώλησης €20.00
