Χέρια όλο φως
Ένας οδηγός για θεραπεία μέσω του ανθρώπινου ενεργειακού πεδίου
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €27.00 |
| Τιμή Πώλησης | €30.00 |
In stock
| Υπότιτλος | Ένας οδηγός για θεραπεία μέσω του ανθρώπινου ενεργειακού πεδίου |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0254 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2018 |
| Publishers | Εκδόσεις Αναγνώστης |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 28χ21 |
| Year of Publication | 2018 |
| Book Pages | 411 σελ. |
| Writers | Brennan, Barbara Ann |
| ISBN | 978-618-5287-14-6 |
Με την σαφήνεια ενός φυσικού και με την ευσπλαχνία μιας χαρισματικής θεραπεύτριας με δεκαπενταετή πείρα παρατήρησης χιλιάδων ασθενών και μαθητών, η Μπάρμπαρα Μπρένναν παρουσιάζει μια πρωτοποριακή μελέτη του ανθρώπινου ενεργειακού πεδίου για αυτούς που αναζητούν την ευτυχία, την υγεία και την ευεξία.
Το φυσικό μας σώμα υπάρχει μέσα σε ένα μεγαλύτερο "σώμα", ένα ανθρώπινο ενεργειακό πεδίο μέσω του οποίου δημιουργούμε και βιώνουμε την πραγματικότητα.
Το έργο "Χέρια Όλο Φως" είναι ο οδηγός για μια καινούργια πληρότητα.
Προσφέρει:
- Ένα νέο μοντέλο της ανθρώπινης υγείας, των σχέσεων και της ασθένειας
- Μια κατανόηση του ανθρώπινου ενεργειακού πεδίου, των λειτουργιών του και της αλληλεπίδρασής του με τους άλλους
- Εκπαίδευση ώστε να μπορείτε να βλέπετε και να ερμηνεύετε την αύρα
- Παραδειγματικές περιπτώσεις ιατρικά επιβεβαιωμένων θεραπειών ατόμων με διάφορες ασθένειες
- Οδηγίες για την θεραπεία του εαυτού σας και των άλλων
Η ενδιαφέρουσα ιστορία της προσωπικής πορείας της συγγραφέως μάς προσφέρει ένα παράδειγμα για ανάπτυξη, θάρρος και διευρυμένη συνείδηση.
| Υπότιτλος | Ένας οδηγός για θεραπεία μέσω του ανθρώπινου ενεργειακού πεδίου |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HA.02.0254 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2018 |
| Publishers | Εκδόσεις Αναγνώστης |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 28χ21 |
| Year of Publication | 2018 |
| Book Pages | 411 σελ. |
| Writers | Brennan, Barbara Ann |
| ISBN | 978-618-5287-14-6 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Θεραπεία με το φως του πυρήναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €27.00 Τιμή Πώλησης €30.00 -
Αναδυόμενο φωςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €31.50 Τιμή Πώλησης €35.00 -
ΕξιλέωσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €21.60 Τιμή Πώλησης €24.00 -
Η σφαίρα των θεώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €26.10 Τιμή Πώλησης €29.00 -
Ο πάπυρος της ΑλεξάνδρειαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €25.20 Τιμή Πώλησης €28.00 -
Ο κόκορας και το φεγγάριΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Η επιστήμη του να είστε σπουδαίοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η επιστήμη του πλουτισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Η θεραπεία της ψυχήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.10 Τιμή Πώλησης €19.00 -
ΩμοφαγίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €24.30 Τιμή Πώλησης €27.00 -
ΜαθητήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.60 Τιμή Πώλησης €14.00 -
ΔιδάσκαλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Ούτε άνδρας ούτε γυναίκαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €17.60 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Η επιστήμη του να είστε καλάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Πάντα τα γεγραμμέναΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Το βιβλίο του Reiki 1Εκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €20.80 Τιμή Πώλησης €26.00 -
Θεραπεία με τη βοήθεια των αγγέλωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €17.60 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Μεταφυσικό ημερολόγιοΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €12.00 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Εκκλησιαστής. Άσμα Ασμάτων. ΠαροιμίεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €21.60 Τιμή Πώλησης €24.00 -
ΑυτοκυριαρχίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €20.70 Τιμή Πώλησης €23.00 -
Αυτοπαράδοση Η Απάρνηση του εγωιστικού νουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Χαίρε σύμπαν ασύμπαντοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €10.80 Τιμή Πώλησης €12.00 -
900 σκέψεις του διδασκάλου Petar Deunov (Beinga Deuno)Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €13.50 Τιμή Πώλησης €15.00 -
Κρίση ταυτότητοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00