Βοιτυλιώτες οι Έλληνες της Κορσικής
Οδοιπορικό στην αρχαία Κύρνο
Εκπτωση -15%
| Τιμή psarasbooks | €11.05 |
| Τιμή Πώλησης | €13.00 |
In stock
| Υπότιτλος | Οδοιπορικό στην αρχαία Κύρνο |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.3557 |
| Publishers | Ερωδιός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 20χ14 |
| Year of Publication | 1998 |
| Book Pages | 233 σελ. |
| Writers | Αλεξάνδρου, Δημήτρης Ν. |
| ISBN | 978-960-7942-39-5 |
| Υπότιτλος | Οδοιπορικό στην αρχαία Κύρνο |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.HI.01.3557 |
| Publishers | Ερωδιός |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 20χ14 |
| Year of Publication | 1998 |
| Book Pages | 233 σελ. |
| Writers | Αλεξάνδρου, Δημήτρης Ν. |
| ISBN | 978-960-7942-39-5 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Οι αέναες οδύσσειες των ΕλλήνωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.90 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Οι Έλληνες στην ΙνδίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Σταυρωμένοι Αετοί, Οι Έλληνες της Βορείου Ηπείρου και το Μυστήριο του Αρβανίτικου ΕλληνισμούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €14.40 Τιμή Πώλησης €16.00 -
ΧανεμπούΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Αλ Γιουνανεΐν, οι Έλληνες της ΑιγύπτουΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.99 Τιμή Πώλησης €15.28 -
Ιόνιο - ΑδρίαςΕκπτωση -27%Τιμή psarasbooks €8.71 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Θεόδωρος Γιουρτσίχιν - ΓραμματικόπουλοςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €27.72 Τιμή Πώλησης €32.61 -
Ίμβριοι - Τενέδιοι, οι Έλληνες που ξεχάσαμεΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.75 Τιμή Πώλησης €15.00 -
ΧαμεντιανοίΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.31 Τιμή Πώλησης €13.30 -
Χρυσοπλόοι, οι Έλληνες του ΔούναβηΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.05 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Καλάς, οι Έλληνες των ΙμαλαΐωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.25 Τιμή Πώλησης €13.24 -
Γκρεκάνοι, οι Έλληνες της Μάγκνα ΓκρέτσιαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.05 Τιμή Πώλησης €13.00 -
Πομπλαδόρες Γριέγος, οι Έλληνες της ΙσπανίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.31 Τιμή Πώλησης €13.30 -
Οι αέναες οδύσσειες των ΕλλήνωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €11.90 Τιμή Πώλησης €14.00 -
Οι έλληνες στην ΙνδίαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
ΧανεμπούΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Δυτικά των Ηρακλείων στηλών 2Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Δυτικά των Ηρακλείων στηλών 1Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Ανατολικά των λωτοφάγωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Συνοδοιπόροι του ΠυθέαΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Εγκλωβισμένοι οι Έλληνες των ΣκοπίωνΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €13.60 Τιμή Πώλησης €16.00 -
Γκρεκίγια, οι Έλληνες της ΤυνησίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.13 Τιμή Πώλησης €14.27 -
Πέραν της ΜασσαλίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €10.20 Τιμή Πώλησης €12.00 -
Γκαγκαούζοι, οι άγνωστοι Ρωμιοί της ΜολδαβίαςΕκπτωση -15%Τιμή psarasbooks €12.75 Τιμή Πώλησης €15.00