1000 και 1 όνειρα
Ένας εικονογραφημένος οδηγός για τα όνειρα και την ερμηνεία τους
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | €14.21 |
| Τιμή Πώλησης | €15.79 |
In stock
| Υπότιτλος | Ένας εικονογραφημένος οδηγός για τα όνειρα και την ερμηνεία τους |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2670 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2004 |
| Publishers | Εκδόσεις Πατάκη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 13χ11 |
| Year of Publication | 2004 |
| Book Pages | 384 σελ. |
| Writers | Altman, Jack |
| ISBN | 978-960-16-0937-9 |
Ξαφνιάστε τον εαυτό σας. Μάθετε τι πραγματικά σημαίνουν τα όνειρά σας. Ανακαλύψτε τις κρυφές σας επιθυμίες και αγωνίες. Ξεκλειδώστε τα μυστικά του υποσυνειδήτου σας. Αποκαλύψτε την κρυφή σοφία του.
Το βιβλίο αυτό είναι ένας εικονογραφημένος οδηγός για 1000 & 1 όνειρα - οργανωμένα κατά θέμα, με ευρετήριο και παραπομπές.
Ερμηνεύει τα πιο συνηθισμένα ονειρικά σύμβολα -από το πέταγμα, το γυμνό και την καθυστέρηση σε μια συνάντηση, μέχρι υπολογιστές, πούπουλα και ηφαίστεια.
Παρουσιάζει τα πιο σημαντικά μηνύματα που μας δίνουν τα όνειρα για τις κρυφές επιθυμίες μας και τους φόβους μας, το σπίτι μας, την οικογένειά μας, τις φιλίες μας, τη δουλειά μας και την ερωτική μας ζωή, καθώς και τη βαθιά διαισθητική μας σοφία.
Τα όνειρα ερμηνεύονται σύμφωνα με τα αποτελέσματα ερευνών διακεκριμένων ψυχολόγων και ερμηνευτών ονείρων -συμπεριλαμβανομένου του Καρλ Γιουγκ, ο οποίος αναλύει τα αρχέτυπα που βρίσκονται πίσω από πολλά όνειρα, καθώς και του Σίγκμουντ Φρόυντ, που μας δίνει στοιχεία για τα βασικά μας ένστικτα.
| Υπότιτλος | Ένας εικονογραφημένος οδηγός για τα όνειρα και την ερμηνεία τους |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2670 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | Jan 1, 2004 |
| Publishers | Εκδόσεις Πατάκη |
| Cover | Μαλακό εξώφυλλο |
| Book Dimensions | 13χ11 |
| Year of Publication | 2004 |
| Book Pages | 384 σελ. |
| Writers | Altman, Jack |
| ISBN | 978-960-16-0937-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ενσυνειδητότητα: Πρακτικός οδηγός για ηρεμία σε μια ξέφρενη εποχήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Την ψυχή ψηλά: Πέντε γυναίκες που μου δίδαξαν την αντίσταση στον φασισμό, στον αυταρχισμό και στον σοβινιστή μέσα μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Το «Κατηγορώ...!»Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.91 Τιμή Πώλησης €9.90 -
Έτσι τελειώνει ο κόσμοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €19.80 Τιμή Πώλησης €22.00 -
Ο Άγγελος της στάχτηςΕκπτωση -25%Τιμή psarasbooks €15.00 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Η σύγκρουση των πολιτισμών και ο ανασχηματισμός της παγκόσμιας τάξηςΚωδικός προϊόντος: 219190Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
ΟδύσσειαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €17.91 Τιμή Πώλησης €19.90 -
Μπρουμυτάκια: ΑγρόκτημαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks €6.30 Τιμή Πώλησης €7.90 -
ΙκέτιδεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €6.89 Τιμή Πώλησης €7.65 -
Θησαυρός συνωνύμων και αντιθέτων της νέας ελληνικήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €2.70 Τιμή Πώλησης €3.00 -
ΔάντηςΚωδικός προϊόντος: 97223Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.11 Τιμή Πώλησης €12.34 -
Η αυτοβιογραφία του Φιντέλ ΚάστροΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €29.35 Τιμή Πώλησης €32.61 -
Απόστολος ΠαύλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.91 Τιμή Πώλησης €14.34 -
ΙππόλυτοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.07 Τιμή Πώλησης €7.85 -
ΚλεοπάτραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.60 Τιμή Πώλησης €4.00 -
Ιούλιος ΚαίσαραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €3.60 Τιμή Πώλησης €4.00 -
Μέγας ΑλέξανδροςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €12.11 Τιμή Πώλησης €13.45 -
Περί της πνευματικής γαλήνηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €8.04 Τιμή Πώλησης €8.93 -
ΕλένηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €11.19 Τιμή Πώλησης €12.43 -
ΦοίνισσαιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €7.52 Τιμή Πώλησης €8.36 -
Ημερολόγιο τριών ετών 2026-2027-2028 (για δικηγόρους, για επαγγελματίες και για κάθε πολίτη)Τιμή psarasbooks €17.70 Τιμή Πώλησης €17.70 -
ΗρακλήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks €5.58 Τιμή Πώλησης €6.20

