Ο Τσάρλι και ο μεγάλος γυάλινος ανελκυστήρας
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 9,99 € |
| Τιμή Πώλησης | 11,10 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1464 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 5 Νοε 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 216 σελ. |
| Συγγραφεις | Dahl, Roald |
| ISBN | 978-618-01-3729-3 |
Ο Τσάρλι σε νέες περιπέτειες! Μαζί με το μεγάλο φίλο του, τον κύριο Βίλι Βόνκα, παίρνουν τους γονείς και τους παππούδες του να ζήσουν όλοι μαζί στο εργοστάσιο Σοκολάτας. Από λάθος, όμως, ο Μεγάλος Γυάλινος Ανελκυστήρας που θα τους μετέφερε βρίσκεται σε τροχιά, στο διάστημα.
Αφού αντιμετώπισαν χίλια δυο προβλήματα, έλλειψη βαρύτητας, εξωγήινους και άλλα, επιστρέφουν στη Γη για νέο κύκλο περιπετειών. Παρ' όλα αυτά, δε χάνουν ούτε το κουράγιο ούτε την αξιοπρέπειά τους, ούτε τα τρυφερά αισθήματα μεταξύ του...
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1464 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 5 Νοε 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 216 σελ. |
| Συγγραφεις | Dahl, Roald |
| ISBN | 978-618-01-3729-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Οι μάγισσεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,08 € Τιμή Πώλησης 10,09 € -
Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,99 € Τιμή Πώλησης 11,10 € -
Οι ΜάγισσεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,99 € Τιμή Πώλησης 11,10 € -
Ο ΜΦΓΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,99 € Τιμή Πώλησης 11,10 € -
Οι ΒλακέντιοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Ο Τζίμης και το γιγαντοροδάκινοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,99 € Τιμή Πώλησης 11,10 € -
ΜατίλνταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,98 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,00 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Ανοίγω και μαθαίνω: Φροντίζω την υγεία μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι. Η επόμενη γενιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Χιόνι στη φωτιάΚωδικός προϊόντος: 215555Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Η άλλη πλευρά του νομίσματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Πικρό γάλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η δολοφονία του Ρότζερ ΆκροϊντΚωδικός προϊόντος: 309111Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Το πεινασμένο θηρίοΚωδικός προϊόντος: 309114Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Οι φίλοι μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Πολλές ζωές σε μίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,94 € Τιμή Πώλησης 26,60 € -
MVP Θρύλοι: Λιονέλ ΜέσιΤιμή psarasbooks 8,80 € Τιμή Πώλησης 8,80 € -
Πυροσβέστες: Βιβλίο και παζλ 40 τμχ. με φιγούρεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
ΓοργόνεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 18,80 €



