Το γέλιο του σοφού
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 10,80 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1741 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 18x11 |
| Ετος Εκδοσης | 2021 |
| Σελιδες Βιβλίου | 232 σελ. |
| Συγγραφεις | Aivanhov, Omraam Mikhael |
| ISBN | 978-960-430-488-2 |
«Το γέλιο του σοφού είναι το γέλιο της ελευθερίας. Αυτά που ο σοφός έχει κατανοήσει τον έχουν απαλλάξει από τα άχρηστα βάρη της ύπαρξης και τον προβάλλουν μέχρι τις περιοχές όπου λάμπει ένας αιώνιος ήλιος. Κι αυτό το φως που έχει κατακτήσει με τίμημα τόσες προσπάθειες, ο σοφός μία μόνον επιθυμία έχει, να το μεταδώσει σ' αυτούς που ζουν κοντά του και έρχονται να τον επισκεφθούν. Πόσος χρόνος όμως είναι αναγκαίος ώστε αυτοί να μπορέσουν να το αφομοιώσουν! Το μόνο λοιπόν που ο σοφός μπορεί αμέσως να κοινωνήσει είναι η χαρά που αντλεί μέσα σ' αυτήν τη σοφία, αυτή η χαρά που γεμίζει την καρδιά του, που ξεχειλίζει απ' την καρδιά του... Και το γέλιο του είναι η έκφραση αυτής της χαράς που μπορούμε επίσης να ονομάσουμε αγάπη.»
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.1741 |
|---|---|
| Εκδοτες | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 18x11 |
| Ετος Εκδοσης | 2021 |
| Σελιδες Βιβλίου | 232 σελ. |
| Συγγραφεις | Aivanhov, Omraam Mikhael |
| ISBN | 978-960-430-488-2 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η δύναμη της σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Εσωτερική αστρολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Από την γη στον ουρανόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Μια σκέψη για κάθε ημέρα 6Κωδικός προϊόντος: 264877Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Μια σκέψη για κάθε ημέρα 3Κωδικός προϊόντος: 253646Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Η δεύτερη γέννησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Νέο φως στα ΕυαγγέλιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Αγάπη και σεξουαλικότηταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Αφιέρωμα στο δάσκαλο Πέτερ ΝτένωφΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ουράνια πολιτείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Αρμονία και υγείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η μεταφυσική δομή του ανθρώπουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Για μια καινούργια ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Το βιβλίο της θεϊκής μαγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η επιστήμη των δύο αρχώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Τα μυστικά του βιβλίου της φύσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η άγνωστη διδασκαλία του ΧριστούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Νίκη του πνεύματος: η ελευθερίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Το δέντρο της γνώσης του καλού και του κακουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η σεξουαλική δύναμη ή ο φτερωτός δράκονταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Τι είναι ένας πνευματικός δάσκαλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η μαγική και αλχημική έννοια της διατροφήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ένα σχέδιο για το μέλλον της ανθρωπότηταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ο άνθρωπος κύριος του πεπρωμένου τουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 €