Ένα σχέδιο για το μέλλον της ανθρωπότητας
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 10,80 € |
| Τιμή Πώλησης | 12,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2588 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Νοε 1990 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 18χ11 |
| Ετος Εκδοσης | 1990 |
| Σελιδες Βιβλίου | 179 σελ. |
| Συγγραφεις | Aivanhov, Omraam Mikhael |
| ISBN | 978-960-430-343-4 |
"Με σκοπό να διορθωθεί η εθνική και η διεθνής κατάσταση, έχουν παρουσιαστεί ένα σωρό σχέδια μέχρι σήμερα: πολιτικά, οικονομικά, χρηματοδοτικά, στρατιωτικά και πρόκειται για σχέδια τέτοιας σύλληψης, τέτοιας νοημοσύνης, που είναι καταπληκτικό! Πράγματι, είναι κανείς υποχρεωμένος να τα θαυμάσει. Όμως, να, αυτά τα σχέδια ποτέ δε χρησίμευσαν σε τίποτα το σπουδαίο γιατί δεν αφορούσαν παρά τον υλικό τομέα: τελειοποίηση της τεχνολογίας, βελτίωση της παραγωγής, κατασκευή εργαστηρίων, πανεπιστημίων, μείωση ή αύξηση των εξοπλισμών, κ.τ.λ.... και η ανθρωπότητα συνεχίζει να βρίσκεται πάντα μέσα στις ίδιες ταραχές, μέσα στις ίδιες δυστυχίες. Έτσι, βλέποντας όλα αυτά, αποφάσισα κι εγώ να παρουσιάσω ένα πλάνο, ένα σχέδιο..."
Omraam Mikhael Aivanhov
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.2588 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Νοε 1990 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Πύρινος Κόσμος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 18χ11 |
| Ετος Εκδοσης | 1990 |
| Σελιδες Βιβλίου | 179 σελ. |
| Συγγραφεις | Aivanhov, Omraam Mikhael |
| ISBN | 978-960-430-343-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η δύναμη της σκέψηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Εσωτερική αστρολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Από την γη στον ουρανόΚωδικός προϊόντος: 294375Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Μια σκέψη για κάθε ημέρα 6Κωδικός προϊόντος: 264877Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Μια σκέψη για κάθε ημέρα 3Κωδικός προϊόντος: 253646Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 € -
Η δεύτερη γέννησηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Νέο φως στα ΕυαγγέλιαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Αγάπη και σεξουαλικότηταΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Αφιέρωμα στο δάσκαλο Πέτερ ΝτένωφΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ουράνια πολιτείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Αρμονία και υγείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η μεταφυσική δομή του ανθρώπουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Για μια καινούργια ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Το βιβλίο της θεϊκής μαγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η επιστήμη των δύο αρχώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Τα μυστικά του βιβλίου της φύσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η άγνωστη διδασκαλία του ΧριστούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Νίκη του πνεύματος: η ελευθερίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Το δέντρο της γνώσης του καλού και του κακουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η σεξουαλική δύναμη ή ο φτερωτός δράκονταςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Τι είναι ένας πνευματικός δάσκαλοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η μαγική και αλχημική έννοια της διατροφήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ο άνθρωπος κύριος του πεπρωμένου τουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Προς έναν ηλιοκεντρικό πολιτισμόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 €