Σκληρό καλοκαίρι
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 15,93 € |
| Τιμή Πώλησης | 17,70 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4105 |
|---|---|
| Εγκυρος Υποτιτλος | H Χάνα Βέστερ, µια µεσήλικη αστυνοµικός στην απόµερη βορινή πόλη της Χαπαράντα, βρίσκεται µπροστά στο χάος…\r\nΌταν ανθρώπινα λείψανα βρίσκονται στο στοµάχι ενός νεκρού λύκου, η Χάνα ξέρει ότι αυτό το καλοκαίρι δεν θα µοιάζει µε κανένα άλλο. Τα λείψανα σύ |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μεταίχμιο |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 504 σελ. |
| Συγγραφεις | Rosenfeldt, Hans |
| ISBN | 978-618-03-2590-4 |
H Χάνα Βέστερ, µια µεσήλικη αστυνοµικός στην απόµερη βορινή πόλη της Χαπαράντα, βρίσκεται µπροστά στο χάος…
Όταν ανθρώπινα λείψανα βρίσκονται στο στοµάχι ενός νεκρού λύκου, η Χάνα ξέρει ότι αυτό το καλοκαίρι δεν θα µοιάζει µε κανένα άλλο. Τα λείψανα σύντοµα οδηγούν σε µια αιµατηρή δοσοληψία ναρκωτικών στα σύνορα µε τη Φινλανδία. Πώς όµως κατέληξε το θύµα στο δάσος έξω από τη Χαπαράντα; Και πού είναι τα ναρκωτικά και τα λεφτά;
Η Χάνα και οι συνάδελφοί της κάνουν εξονυχιστική έρευνα. Όµως ο χρόνος είναι λίγος και δεν είναι οι µοναδικοί που ερευνούν… όταν η µυστηριώδης και θανάσιµη Κάτια εµφανίζεται, απροσδόκητα και βάναυσα γεγονότα αρχίζουν να συσσωρεύονται. Μέσα σε λίγες µονάχα µέρες, η ζωή στη Χαπαράντα έρχεται τα πάνω κάτω – και η Χάνα έρχεται αντιµέτωπη µε το παρελθόν της.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4105 |
|---|---|
| Εγκυρος Υποτιτλος | H Χάνα Βέστερ, µια µεσήλικη αστυνοµικός στην απόµερη βορινή πόλη της Χαπαράντα, βρίσκεται µπροστά στο χάος…\r\nΌταν ανθρώπινα λείψανα βρίσκονται στο στοµάχι ενός νεκρού λύκου, η Χάνα ξέρει ότι αυτό το καλοκαίρι δεν θα µοιάζει µε κανένα άλλο. Τα λείψανα σύ |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Μεταίχμιο |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x14 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 504 σελ. |
| Συγγραφεις | Rosenfeldt, Hans |
| ISBN | 978-618-03-2590-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΓυναίκεςΚωδικός προϊόντος: 309550Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
ΔεινόσαυροιΕκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 10,50 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Πόπο, Μάρκο!: Στο σχολείοΕκπτωση -18%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Πόπο, Μάρκο!: Ώρα για ύπνοΕκπτωση -18%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Πόπο, Μάρκο!: Ώρα για μπάνιοΕκπτωση -47%Τιμή psarasbooks 6,50 € Τιμή Πώλησης 12,20 € -
Η πρώτη μου εγκυκλοπαίδεια LarousseΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,19 € Τιμή Πώλησης 22,43 € -
Άκουσε το σώμα σου για να βρεις την ευτυχίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
ΠατριδογνωσίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
ΙσραήλΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
ΜπούλινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Παοκ 1926-2026Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
ΚορίτσιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Το πορτρέτο του Ντόριαν ΓκρέιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Ο μεγάλος περίπατος του ΠέτρουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Το καπλάνι της βιτρίναςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
UgliesΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Ο πραγματικός ΧόκινγκΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Το καπλάνι της βιτρίναςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Το δεύτερο φύλοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 22,95 € Τιμή Πώλησης 25,50 € -
Ο μικρός δράκος Καρύδας: Παρατηρώ και μαθαίνω με τους αγαπημένους μου ήρωεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,95 € Τιμή Πώλησης 5,50 € -
1984Κωδικός προϊόντος: 252799Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,96 € Τιμή Πώλησης 14,40 € -
Η φάρμα των ζώωνΚωδικός προϊόντος: 252796Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Ο μεγάλος περίπατος του ΠέτρουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,95 € Τιμή Πώλησης 15,50 € -
Χάνσελ και ΓκρέτελΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,93 € Τιμή Πώλησης 7,70 €