Ο μεταφραστής
Η μαρτυρία ενός αυτόχθονα για το Νταρφούρ
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 14,58 € |
| Τιμή Πώλησης | 16,20 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Η μαρτυρία ενός αυτόχθονα για το Νταρφούρ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1590 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Σεπ 2008 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Έσοπτρον |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2008 |
| Σελιδες Βιβλίου | 248 σελ. |
| Συγγραφεις | Hari, Daoud |
| ISBN | 978-960-6765-22-3 |
Η ζωή του νεαρού Νταούντ Χάρι υπήρξε μια ζωή απαράμιλλης γενναιότητας και περιπετειών ικανών να κλονίσουν κάθε άνθρωπο. Υπήρξε αυτόπτης μάρτυρας της βάρβαρης γενοκτονίας που λαμβάνει χώρα στο Νταρφούρ.
Ο ”Μεταφραστής” αποτελεί το αγωνιώδες χρονικό ενός ανθρώπου ο οποίος κατάφερε να κάνει τη διαφορά στον κόσμο, ένας πρωτοπρόσωπος απολογισμός μιας από τις μεγαλύτερες ιστορίες των καιρών μας.
Ο ”Μεταφραστής” αφηγείται την αξιοθαύμαστη ιστορία ενός ανθρώπου που βρέθηκε αντιμέτωπος με τη γενοκτονία και έθεσε σε κίνδυνο τη ζωή του προκειμένου να πολεμήσει την αδικία και να σώσει τον λαό του.
| Υπότιτλος | Η μαρτυρία ενός αυτόχθονα για το Νταρφούρ |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.1590 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Σεπ 2008 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Έσοπτρον |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2008 |
| Σελιδες Βιβλίου | 248 σελ. |
| Συγγραφεις | Hari, Daoud |
| ISBN | 978-960-6765-22-3 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ψυχικές δυνάμειςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,02 € Τιμή Πώλησης 13,35 € -
Η Αλίκη στη χώρα των θαυμάτωνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 31,41 € Τιμή Πώλησης 34,90 € -
Η ιερή προϊστορία της ΕλλάδοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,35 € Τιμή Πώλησης 21,50 € -
Ο αρκαδικός μου κύκλοςΤιμή psarasbooks 16,30 € Τιμή Πώλησης 16,30 € -
Τεχνολογία υποταγής συνειδήσεωνΤιμή psarasbooks 27,00 € Τιμή Πώλησης 27,00 € -
Ζωή μετά τη ζωήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,17 € Τιμή Πώλησης 22,41 € -
Ο δρόμος του ειρηνικού πολεμιστήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
ΤάντραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,64 € Τιμή Πώλησης 19,60 € -
ChannelingΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,39 € Τιμή Πώλησης 17,10 € -
Η γλώσσα του σώματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,93 € Τιμή Πώλησης 13,25 € -
Εξομολογήσεις Πρώην ΧοντρούΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Σκέφτομαι άρα τρώωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,10 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
Η Στοιχειωμένη Βίλα ΛεβίδηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
Do the workΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Το βιβλίο της επενδυτικής σοφίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
I'm Glad My Mom DiedΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,00 € Τιμή Πώλησης 20,00 € -
A Second ChanceΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,10 € Τιμή Πώλησης 17,89 € -
ModelsΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,82 € Τιμή Πώλησης 19,80 € -
Το ΔιάλειΜΜαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,82 € Τιμή Πώλησης 19,80 € -
Stop doing that shtΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,11 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,11 € Τιμή Πώλησης 17,90 € -
The House of GucciΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,55 € Τιμή Πώλησης 19,50 € -
ΚρύσταλλοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 22,50 € Τιμή Πώλησης 25,00 €