Λίλιθ
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 14,67 € |
| Τιμή Πώλησης | 16,30 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.5685 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | Πρόλογος: Μάκης Πανώριος |
| Κατηγορίες | 9789607267689 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Απρ 1994 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Αίολος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 1994 |
| Σελιδες Βιβλίου | 350 σελ. |
| Συγγραφεις | MacDonald, George |
| ISBN | 978-960-7267-68-9 |
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.5685 |
|---|---|
| Θεματική ταξινόμηση | Πρόλογος: Μάκης Πανώριος |
| Κατηγορίες | 9789607267689 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Απρ 1994 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Αίολος |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 1994 |
| Σελιδες Βιβλίου | 350 σελ. |
| Συγγραφεις | MacDonald, George |
| ISBN | 978-960-7267-68-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΛίλιθΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,60 € Τιμή Πώλησης 19,55 € -
H περίπτωση του Τσαρλς Ντέξτερ ΓουόρντΚωδικός προϊόντος: 308896Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,79 € Τιμή Πώλησης 16,43 € -
Η ονειρική αναζήτηση της άγνωστης ΚαντάθΚωδικός προϊόντος: 308895Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,89 € Τιμή Πώλησης 16,54 € -
Το ελληνικό φανταστικό διήγημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,18 € Τιμή Πώλησης 22,42 € -
Τα βουνά της τρέλαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,00 € Τιμή Πώλησης 12,22 € -
Ο άρχοντας των δαχτυλιδιών: Η επιστροφή του βασιλιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,42 € Τιμή Πώλησης 19,36 € -
Το ελληνικό φανταστικό διήγημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,18 € Τιμή Πώλησης 22,42 € -
Ο άρχοντας των δαχτυλιδιώνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 29,35 € Τιμή Πώλησης 32,61 € -
Τα ταξίδια γύρω από τον κόσμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,44 € Τιμή Πώλησης 18,26 € -
ΥπερβορέαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,45 € Τιμή Πώλησης 13,83 € -
Το ελληνικό φανταστικό διήγημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,18 € Τιμή Πώλησης 22,42 € -
Το ελληνικό φανταστικό διήγημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,31 € Τιμή Πώλησης 20,34 € -
Χριστόφορος ΚολόμβοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,84 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Ταξίδι στο κέντρο της ΓηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,66 € Τιμή Πώλησης 16,29 € -
Τζ. Ρ. Ρ. ΤόλκινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,84 € Τιμή Πώλησης 14,27 € -
Το ελληνικό φανταστικό διήγημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,31 € Τιμή Πώλησης 20,34 € -
ΕπιστολέςΚωδικός προϊόντος: 6287Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,52 € Τιμή Πώλησης 18,35 € -
Ελληνικές παροιμίεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,01 € Τιμή Πώλησης 12,23 € -
Αριστοτέλους: Αθηναίων πολιτείαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,79 € Τιμή Πώλησης 15,32 € -
Αρχαία ελληνική τεχνολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,09 € Τιμή Πώλησης 11,21 € -
ΥπερβορέαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,75 € Τιμή Πώλησης 15,28 € -
Ο δρόμος για την αποβάθρα του ΓουίγκανΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ζωντανά έπηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 36,69 € Τιμή Πώλησης 40,77 € -
ΝεκρονομικόνΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,26 € Τιμή Πώλησης 21,40 €