Εντός εκτός και επί τα αυτά
Φωτοπαρακείμενα. Η συνέχεια
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 16,55 € |
| Τιμή Πώλησης | 18,39 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Φωτοπαρακείμενα. Η συνέχεια |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4479 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 10 Οκτ 2022 |
| Εκδοτες | Βιβλιοπωλείον της Εστίας |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 22x15 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 232 σελ. |
| Συγγραφεις | Γεωργίου, Άρις |
| ISBN | 978-960-05-1847-4 |
Φωτοπαρακείμενα", με όση ετυμολογική και συνδηλωτική διαφάνεια μπορούσε να επιστρατεύσει ο νεολογισμός, ονόμασε ο Άρις Γεωργίου τα γραφτά του που αφορμή έως κατάληξή τους είχαν φωτογραφικές εικόνες, ήδη από το ομώνυμο Βιβλίο του των εκδόσεων του Εντευκτηρίου το 1992. Με τίτλο "Ανέκαθεν και τουναντίον" ακολούθησε το 2015 η έκδοση της Εστίας με 65 τέτοια "διπλά" εγχειρήματα.
Τρεις δεκαετίες αργότερα τα 55 "φωτοπαρακείμενα" αυτού του τόμου εξακολουθούν να τον πολιορκούν εντός επικράτειας φωτογραφίας και Θεσσαλονίκης, εκτός γεωγραφικών ορίων της χώρας του και επί τα αυτά ζητήματα μνήμης, θυμικού, ερωτηματικών ή και βεβαιοτήτων.
| Υπότιτλος | Φωτοπαρακείμενα. Η συνέχεια |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.LI.01.4479 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 10 Οκτ 2022 |
| Εκδοτες | Βιβλιοπωλείον της Εστίας |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 22x15 |
| Ετος Εκδοσης | 2022 |
| Σελιδες Βιβλίου | 232 σελ. |
| Συγγραφεις | Γεωργίου, Άρις |
| ISBN | 978-960-05-1847-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Αιολική γηΚωδικός προϊόντος: 28565Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 24,19 € Τιμή Πώλησης 26,88 € -
Οι τελευταίοι ΓαληνότατοιΕκπτωση -13%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 17,16 € -
Ομηρικοί ύμνοιΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,79 € Τιμή Πώλησης 18,66 € -
Η αυτοβιογραφία ενός γιόγκιΚωδικός προϊόντος: 28730Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 26,88 € Τιμή Πώλησης 26,88 € -
Η μετανάστιςΚωδικός προϊόντος: 87680Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,00 € Τιμή Πώλησης 12,25 € -
Ιδανικοί αυτόχειρεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,92 € Τιμή Πώλησης 13,24 € -
ΕρμενίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,18 € Τιμή Πώλησης 14,64 € -
Σεμινάριο ψυχανάλυσης παιδιών Τόμος 2Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 17,67 € -
Σύγχρονη ευρωπαϊκή ιστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,19 € Τιμή Πώλησης 22,43 € -
Το τραγούδι της γηςΚωδικός προϊόντος: 4939Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,18 € Τιμή Πώλησης 14,64 € -
Στην Ελλάδα των συνταγματαρχώνΚωδικός προϊόντος: 307330Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 20,70 € Τιμή Πώλησης 23,00 € -
ΠρωταγόραςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,10 € Τιμή Πώλησης 19,00 € -
Κόκκινες ιστορίεςΚωδικός προϊόντος: 304595Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Ο Δον ΚιχώτηςΚωδικός προϊόντος: 28697ΔιαθέσιμοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,60 € Τιμή Πώλησης 24,00 € -
Κωνσταντίνος ΠαλαιολόγοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,18 € Τιμή Πώλησης 14,64 € -
ΜάγκαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,30 € Τιμή Πώλησης 14,78 € -
Ο ΝτοστογιέφσκηΤιμή psarasbooks 13,63 € Τιμή Πώλησης 13,63 € -
Ο Μουσολίνι και η ΕλλάδαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,90 € Τιμή Πώλησης 12,11 € -
Πυθίας παραληρήματαΚωδικός προϊόντος: 28383Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -14%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,75 € -
Αντάτζιο και Φούγκα 1Εκπτωση -7%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 16,15 € -
ΕρωτόκριτοςΚωδικός προϊόντος: 28349Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,85 € Τιμή Πώλησης 19,83 € -
Τα βασικά προβλήματα του σύγχρονου ελληνισμούΤιμή psarasbooks 25,00 € Τιμή Πώλησης 25,00 € -
Τα μαθήματα της δευτέρας και της τρίτης περιόδου Μάιος και Οκτώβριος 1975Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 15,00 €
