Εκεί που περπατούν οι άγγελοι
Γνώρισε τον κόσμο των αγγέλων και επικοινώνησε μαζί τους
Εκπτωση -20%
| Τιμή psarasbooks | 15,90 € |
| Τιμή Πώλησης | 19,87 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Γνώρισε τον κόσμο των αγγέλων και επικοινώνησε μαζί τους |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.0729 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2006 |
| Εκδοτες | ΜΑΚΡΗ |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 20χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2006 |
| Σελιδες Βιβλίου | 193 σελ. |
| Συγγραφεις | Στενιώτη - Μακρή, Μάνια |
| ISBN | 978-960-6641-32-9 |
Από τότε που υπάρχει καταγραμμένη ανθρώπινη ιστορία, υπάρχουν αναφορές σε ουράνια πλάσματα που προσφέρουν προστασία στους ανθρώπους.
Οι Άγγελοι, οι αγγελιοφόροι του Θεού, αιώνια όντα του φωτός και της αγάπης, έρχονται κοντά μας τώρα περισσότερο από ποτέ άλλοτε για να μας συνδράμουν.
Οι Άγγελοι περπατούν ανάμεσά μας και βρίσκονται κοντά μας σε όλη μας τη ζωή, για να μας προσφέρουν βοήθεια, προστασία και καθοδήγηση.
Σ' αυτό το βιβλίο η Μάνια Μακρή, μας οδηγεί σε ένα συναρπαστικό ταξίδι στον υπέροχο κόσμο των αγγέλων και μας δείχνει απλούς και εύκολους τρόπους για να επικοινωνήσουμε μαζί τους και να αποκτήσουμε πρόσβαση σε αυτή την απέραντη πηγή υποστήριξης, βοήθειας, έμπνευσης και χαράς, που είναι πάντοτε στη διάθεσή μας.
| Υπότιτλος | Γνώρισε τον κόσμο των αγγέλων και επικοινώνησε μαζί τους |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.ME.01.0729 |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιαν 2006 |
| Εκδοτες | ΜΑΚΡΗ |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 20χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2006 |
| Σελιδες Βιβλίου | 193 σελ. |
| Συγγραφεις | Στενιώτη - Μακρή, Μάνια |
| ISBN | 978-960-6641-32-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η βίβλος των προσευχώνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,26 € Τιμή Πώλησης 19,08 € -
Η τετράβιβλος της μεσογειακής ενεργειακής μαγείαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 19,87 € -
Τα ταρώ του ΕνώχΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 31,80 € Τιμή Πώλησης 39,75 € -
Μαγικός καθρέφτηςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,60 € Τιμή Πώλησης 13,25 € -
Τα 151 κλειδιά της γνώσης των ψαλμών του ΔαβίδΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 14,42 € Τιμή Πώλησης 18,02 € -
Ραβδοσκοπίας γνώση και εκκρεμέςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 17,04 € Τιμή Πώλησης 21,30 € -
Βρες την αδελφή ψυχή σου!...Εκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,60 € Τιμή Πώλησης 13,25 € -
Ονείρων γνώση... ...και η ερμηνεία τουςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 20,02 € Τιμή Πώλησης 25,02 € -
Πώς να λύσετε τα μάγιαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 19,87 € -
Άγγελοι προστάτες οδηγοί της ζωής μαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,26 € Τιμή Πώλησης 19,08 € -
Τα μυστήρια των μασσόνωνΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 21,20 € Τιμή Πώλησης 26,50 € -
ΠνευματισμόςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 16,96 € Τιμή Πώλησης 21,20 € -
ΜπορείςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 19,87 € -
Οι κανόνες της τελετουρικής μαγείαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,22 € Τιμή Πώλησης 18,02 € -
Υπνωτισμός και Αυτοϋπνωτισμός υπό το Φως της ΕπιστήμηςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 13,57 € Τιμή Πώλησης 16,96 € -
Προσωπικός μαγνητισμόςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,48 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
Ψυχικαί ΈρευναιΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,60 € Τιμή Πώλησης 13,25 € -
Ψυχικαί ΈρευναιΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,48 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
ΧειρομαντείαΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 10,60 € Τιμή Πώλησης 13,25 € -
Η μαγνητική δύναμις της αναπνοήςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,52 € Τιμή Πώλησης 10,65 € -
Ο καρκίνος και τα φαρμακευτικά βότανα της χώραςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,48 € Τιμή Πώλησης 10,60 € -
Η συναρπαστική δύναμις της σκέψεωςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,52 € Τιμή Πώλησης 10,65 € -
Οι μάγισσες αποκαλύπτουν τα μυστικά τουςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 19,87 € -
Επιστολαί προς ανώνυμονΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 25,56 € Τιμή Πώλησης 31,95 €