Δύσκολες μητέρες
Δύσκολες μητέρες
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 16,20 € |
| Τιμή Πώλησης | 18,00 € |
Διαθέσιμο
| Υπότιτλος | Δύσκολες μητέρες |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB-PS.03.0004 |
| Εγκυρος Υποτιτλος | Η μητρική αγάπη συχνά θεωρείται ιερή, αλλά πολλά παιδιά την βιώνουν σαν οδυνηρή σύγκρουση. Με τη βοήθεια της νεώτερης έρευνας πάνω στις ανθρώπινες σχέσεις και την ανάπτυξη του εγκεφάλου, η Τerri Αpter αποκαλύπτει τα μυστικά αυτού του περίπλοκου δεσμού. |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Δεκ 2015 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Αρμός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2015 |
| Σελιδες Βιβλίου | 408 σελ. |
| Συγγραφεις | Apter, Terri |
| ISBN | 978-960-527-915-8 |
Η μητρική αγάπη συχνά θεωρείται ιερή, αλλά πολλά παιδιά την βιώνουν σαν οδυνηρή σύγκρουση.
Με τη βοήθεια της νεώτερης έρευνας πάνω στις ανθρώπινες σχέσεις και την ανάπτυξη του εγκεφάλου, η Τerri Αpter αποκαλύπτει τα μυστικά αυτού του περίπλοκου δεσμού.
| Υπότιτλος | Δύσκολες μητέρες |
|---|---|
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB-PS.03.0004 |
| Εγκυρος Υποτιτλος | Η μητρική αγάπη συχνά θεωρείται ιερή, αλλά πολλά παιδιά την βιώνουν σαν οδυνηρή σύγκρουση. Με τη βοήθεια της νεώτερης έρευνας πάνω στις ανθρώπινες σχέσεις και την ανάπτυξη του εγκεφάλου, η Τerri Αpter αποκαλύπτει τα μυστικά αυτού του περίπλοκου δεσμού. |
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Δεκ 2015 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Αρμός |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21χ14 |
| Ετος Εκδοσης | 2015 |
| Σελιδες Βιβλίου | 408 σελ. |
| Συγγραφεις | Apter, Terri |
| ISBN | 978-960-527-915-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Το Αίνιγμα της Ανθρώπινης ΎπαρξηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,85 € Τιμή Πώλησης 16,50 € -
Η 28η Οκτωβρίου του Curzio MalaparteΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Πελεκάνοι ερημικοίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 27,39 € Τιμή Πώλησης 30,43 € -
Η φιλοσοφία του καλού παρά ΠλωτίνωΚωδικός προϊόντος: 60888Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,34 € Τιμή Πώλησης 8,15 € -
Να ζεις με νόημαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,65 € Τιμή Πώλησης 8,50 € -
Ζώντας την ψυχανάλυσηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Η γονεϊκότητα μετά τον χωρισμόΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Ψυχικοί δεσμοί, κοινωνικοί θεσμοίΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,60 € Τιμή Πώλησης 14,00 € -
Όταν το σύμπαν μιλά, δεν μπορείς να το αγνοείςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 11,00 € -
Το αντικείμενο της ψυχανάλυσηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Καπετάνισσα πρόσω ολοταχώς!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Ο μέγας ΙεροεξεταστήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,90 € Τιμή Πώλησης 11,00 € -
Πολιτικές του βίουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Ψηφιακός ανθρωπισμός ΙΙΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,80 € Τιμή Πώλησης 22,00 € -
Μετά τον έρωτα τι;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Τι είναι ζωή, πάτερ Φιλόθεε;Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,20 € Τιμή Πώλησης 18,00 € -
Πίνοντας καφέ με τον ΠερικλήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Πίνοντας καφέ με τον ΕπίκουροΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
Η φιλοσοφική θεμελίωση του Χόμπς ΛεβιάθανΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 € -
Σχεδίασμα για μια επιστημονική ψυχολογίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,30 € Τιμή Πώλησης 17,00 €



