Top 10: Κωνσταντινούπολη
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 14,40 € |
| Τιμή Πώλησης | 16,00 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0631 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιουν 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Χάρτινη Πόλη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 19χ10 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 128 σελ. |
| ISBN | 978-960-621-520-9 |
Πλήρως ανανεωμένος και εμπλουτισμένος με ό,τι καλύτερο έχει να προσφέρει η Κωνσταντινούπολη, είναι ο ταξιδιωτικός οδηγός TOP10 Κωνσταντινούπολη, της καταξιωμένης Αγγλικής εκδοτικής εταιρίας DK EYEWITNESS TRAVEL. Ο οδηγός περιλαμβάνει, χρήσιμες και έγκυρες πληροφορίες και συμβουλές, ευρετήρια, τοπικό λεξιλόγιο, καθώς και λεπτομερείς χάρτες και πλούσιο φωτογραφικό υλικό. Περιέχει δώρο, αποσπώμενο χάρτη της πόλης.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.GB.01.0631 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Ιουν 2020 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Χάρτινη Πόλη |
| Εξωφυλλο | Μαλακό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 19χ10 |
| Ετος Εκδοσης | 2020 |
| Σελιδες Βιβλίου | 128 σελ. |
| ISBN | 978-960-621-520-9 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Ό,τι αγαπώ είναι δικό σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Οι δεινόσαυροιΕκπτωση -17%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 11,99 € -
Το νηπιαγωγείοΕκπτωση -30%Τιμή psarasbooks 8,40 € Τιμή Πώλησης 11,99 € -
Φανταστικοί αγώνες!Εκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Απίθανα ρομπότΕκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Ταξίδι στην αρχαία ΕλλάδαΕκπτωση -46%Τιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 12,90 € -
Ο θαυμαστός κόσμος των ζώωνΕκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Όχι άλλη σπατάλη!Εκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Ώρα για ύπνο!Εκπτωση -27%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Ο μικρός πρίγκιπαςΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,80 € Τιμή Πώλησης 10,99 € -
Εικόνες: Το ανθρώπινο σώμαΤιμή psarasbooks 11,90 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Το αγρόκτημαΕκπτωση -30%Τιμή psarasbooks 8,40 € Τιμή Πώλησης 11,99 € -
Δεινόσαυροι και προϊστορίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,70 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Ο κόσμος των ζώωνΕκπτωση -29%Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 13,99 € -
Ο Μικρός Πρίγκιπας - Ημερήσιο Ημερολόγιο 2024Κωδικός προϊόντος: 6-00-000-0120Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΤιμή psarasbooks 15,90 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Ημερήσιο Ημερολόγιο 2024 - 365+1 Ημέρες ΕξέλιξηςΤιμή psarasbooks 16,90 € Τιμή Πώλησης 16,90 € -
Μια Ανάμνηση την ΗμέραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
ΟδύσσειαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Ημερήσιο Ημερολόγιο 2024 - Τα Μονοπάτια της ΕυτυχίαςΚωδικός προϊόντος: 1-00-000-0168Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,31 € Τιμή Πώλησης 15,90 € -
Το καλύτερο βραβείοΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 9,81 € Τιμή Πώλησης 10,90 € -
Καλωσήρθες, χειμώνα!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 € -
Καλωσήρθες, φθινόπωρο!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,71 € Τιμή Πώλησης 11,90 €
