Το υπέροχο δώρο του κόσμου
Γίνετε ο πρώτος που θα αξιολογήσει αυτό το προϊόν
Κωδικός προϊόντος:
241778
Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίας
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 11,92 € |
| Τιμή Πώλησης | 13,25 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1115 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Νοε 2019 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Τζιαμπίρης - Πυραμίδα |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 28χ25 |
| Ετος Εκδοσης | 2019 |
| Σελιδες Βιβλίου | 32 σελ. |
| Συγγραφεις | Sperring, Mark |
| ISBN | 978-960-593-311-1 |
Το πρωί των Χριστουγέννων, ένα φανταχτερό κουτί με κόκκινο περιτύλιγμα βρισκόταν κάτω από το δέντρο. Κι όμως, δεν ήταν για την Άννα. Ούτε για τον αρκούδο της. Αμέσως, οι δύο φίλοι άρχισαν να ψάχνουν τον παραλήπτη, χωρίς να ξέρουν ότι κρατούσαν στα χέρια τους το πιο υπέροχο δώρο του κόσμου!
Μία συγκινητική χριστουγεννιάτικη ιστορία για το μεγάλο δώρο της φιλίας.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1115 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Νοε 2019 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Τζιαμπίρης - Πυραμίδα |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 28χ25 |
| Ετος Εκδοσης | 2019 |
| Σελιδες Βιβλίου | 32 σελ. |
| Συγγραφεις | Sperring, Mark |
| ISBN | 978-960-593-311-1 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Πυροσβεστικό όχημαΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 9,01 € -
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Μια βόλτα στο σχολείοΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 9,01 € -
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Μια βόλτα στη φάρμαΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 9,01 € -
Μαθαίνω διασκεδάζοντας: Μια βόλτα στη ζούγκλαΕκπτωση -22%Τιμή psarasbooks 7,00 € Τιμή Πώλησης 9,01 € -
Μονόκεροι & οι φίλοι τουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 6,10 € Τιμή Πώλησης 6,78 € -
Μάντεψε ποιος! ΔεινόσαυροιΕκπτωση -20%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
Δεινόσαυροι & οι φίλοι τουςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,50 € Τιμή Πώλησης 4,98 € -
Ξέρω να λέω συγγνώμη!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,45 € Τιμή Πώλησης 12,72 € -
Νιλ Άρμστρονγκ: Ο πρώτος άνθρωπος στο φεγγάριΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 7,16 € Τιμή Πώλησης 7,95 € -
Λεξικό για αρώματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,40 € Τιμή Πώλησης 13,78 € -
Εκπαιδεύοντας άλογαΚωδικός προϊόντος: 104480Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,27 € Τιμή Πώλησης 15,86 € -
Ό,τι αγαπώ είναι δικό σουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 17,91 € Τιμή Πώλησης 19,90 € -
Η μικρή τσοπάνα ΡέινΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,91 € Τιμή Πώλησης 14,35 € -
Μυστική φυλακήΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 10,80 € Τιμή Πώλησης 12,00 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η κόκκινη βαλίτσα του Ιουλίου – Καλοκαίρι του 1974Τιμή psarasbooks 10,00 € Τιμή Πώλησης 10,00 € -
ΕπέτειοιΤιμή psarasbooks 10,93 € Τιμή Πώλησης 10,93 € -
Το έπος του ΓκίλγκαμεςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 13,50 € Τιμή Πώλησης 15,00 €




