Τα χειρότερα κατοικίδια του κόσμου
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 17,91 € |
| Τιμή Πώλησης | 19,90 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1869 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 6 Μαΐ 2023 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x16 |
| Ετος Εκδοσης | 2023 |
| Σελιδες Βιβλίου | 312 σελ. |
| Συγγραφεις | Walliams, David |
| ISBN | 978-618-01-4686-8 |
ΠΡΟΣΟΧΗ! ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΖΩΑ…
Οι δέκα αυτές ιστορίες με τα πιο αλλόκοτα πλάσματα του κόσμου θα σε κάνουν να κρατάς την κοιλιά σου από τα γέλια. Δε θα δεις ποτέ ξανά τα κατοικίδια με τον ίδιο τρόπο!
Θαύμασε τον Χουντίνι, το κουνέλι του μάγου, κάνε μια βόλτα σε όλη τη Γη με τη Σφαίρα, την υπερηχητική χελώνα… παρακολούθησε με κομμένη την ανάσα το χάος που προκαλεί η Γκριζέλντα, η αρκούδα Γκρίζλι που έχει ένα μεγάλο μυστικό… και ΤΡΕΞΕ ΝΑ ΣΩΘΕΙΣ από τον Πορδέψι, το χρυσόψαρο τέρας…
Κακά, εγκληματίες, μεγάλα σαν σπίτι και άλλα που μπορείς να τα κάνεις μια μπουκιά – αυτά εδώ είναι τα πιο αστεία και τρομακτικά κατοικίδια.
Ο πολυαγαπημένος συγγραφέας των παιδιών Ντέιβιντ Ουάλιαμς επανέρχεται με αυτή την ξεκαρδιστική συλλογή ιστοριών με κατοικίδια, εικονογραφημένη με λαμπερά χρώματα από τον Άνταμ Στάουερ.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.1869 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 6 Μαΐ 2023 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Ψυχογιός |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 21x16 |
| Ετος Εκδοσης | 2023 |
| Σελιδες Βιβλίου | 312 σελ. |
| Συγγραφεις | Walliams, David |
| ISBN | 978-618-01-4686-8 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Η γιαγιά μου η κλέφτραΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Η γιαγιά μου η κλέφτρα ξαναχτυπά!Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Ανοίγω και μαθαίνω: Φροντίζω την υγεία μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Το σπίτι δίπλα στο ποτάμι. Η επόμενη γενιάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Χιόνι στη φωτιάΚωδικός προϊόντος: 215555Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Η άλλη πλευρά του νομίσματοςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 16,92 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Πικρό γάλαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 14,94 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ
Η δολοφονία του Ρότζερ ΆκροϊντΚωδικός προϊόντος: 309111Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,97 € Τιμή Πώλησης 13,30 € -
Το πεινασμένο θηρίοΚωδικός προϊόντος: 309114Διαθέσιμο Κατόπιν παραγγελίαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Οι φίλοι μουΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 19,98 € Τιμή Πώλησης 22,20 € -
Πολλές ζωές σε μίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 23,94 € Τιμή Πώλησης 26,60 € -
MVP Θρύλοι: Λιονέλ ΜέσιΤιμή psarasbooks 8,80 € Τιμή Πώλησης 8,80 € -
Πυροσβέστες: Βιβλίο και παζλ 40 τμχ. με φιγούρεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
ΓοργόνεςΕκπτωση -26%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 18,80 € -
Τρεχάτες Ιστορίες: Το πυροσβεστικόΕκπτωση -19%Τιμή psarasbooks 8,00 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Ο Τζέρεμι φοβάται τον αέραΕκπτωση -21%Τιμή psarasbooks 8,80 € Τιμή Πώλησης 11,10 € -
Μαγικός μονόκεροςΕκπτωση -16%Τιμή psarasbooks 14,00 € Τιμή Πώλησης 16,60 € -
Διαβάζω και παίζω με κύβους 3Εκπτωση -15%Τιμή psarasbooks 15,00 € Τιμή Πώλησης 17,70 € -
Ο Χάρι Πότερ και ο ημίαιμος πρίγκιψΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 15,93 € Τιμή Πώλησης 17,70 €




