Τα 39 στοιχεία: Δελτίο θυέλλης
Εκπτωση -10%
| Τιμή psarasbooks | 14,49 € |
| Τιμή Πώλησης | 16,10 € |
Διαθέσιμο
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.0422 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Σεπ 2011 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Άγκυρα |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 19χ13 |
| Ετος Εκδοσης | 2011 |
| Σελιδες Βιβλίου | 226 σελ. |
| Συγγραφεις | Park, Linda Sue |
| ISBN | 978-960-422-986-4 |
Τι κρύβει το μαύρο
Η σκιά του μαυροντυμένου άντρα ακολουθεί τη δεκατετράχρονη Έιμι και τον μικρό της αδερφό, τον Νταν, από την αρχή του κυνηγιού για τα 39 Στοιχεία. Η Έιμι και ο Νταν ξέρουν πως ο μαυροντυμένος άντρας προσπάθησε να τους σκοτώσει. Ξέρουν ότι είναι ένας Μαντριγκάλ, μέλος της πιο κρυφής, της πιο τρομακτικής ομάδας απ’ όσες αγωνίζονται να συγκεντρώσουν τα στοιχεία. Και ξέρουν κάτι ακόμα: ένα μυστικό, που πολύ θα ήθελαν να ξεχάσουν - οι γονείς τους ήταν, επίσης, Μαντριγκάλ. Η Έιμι και ο Νταν έχουν βάλει τα δυνατά τους, αλλά δεν έχουν καταφέρει να ξεφύγουν από τον άντρα με τα μαύρα, που τους ακολουθεί παντού. Και τώρα, μετά από μια φρικτή τραγωδία, ο άγνωστος είναι έτοιμος να βγει από τις σκιές για να δώσει την τελική μάχη.
| Παραγόμενος Κωδικός | BO.CB.01.0422 |
|---|---|
| Ημερομηνία Εκδοσης | 1 Σεπ 2011 |
| Εκδοτες | Εκδόσεις Άγκυρα |
| Εξωφυλλο | Σκληρό εξώφυλλο |
| Διαστασεις Βιβλίου | 19χ13 |
| Ετος Εκδοσης | 2011 |
| Σελιδες Βιβλίου | 226 σελ. |
| Συγγραφεις | Park, Linda Sue |
| ISBN | 978-960-422-986-4 |
Write Your Own Review
Σχετικά προιόντα
-
Τα 39 στοιχεία: Μην εμπιστεύεσαι κανένανΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,51 € Τιμή Πώλησης 13,90 € -
Εγκυκλοπαίδεια της αρχαίας ΕλλάδαςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,20 € Τιμή Πώλησης 23,55 € -
ΧρωματίζωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,32 € Τιμή Πώλησης 4,80 € -
ΧρωματίζωΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,32 € Τιμή Πώλησης 4,80 € -
Ακρόπολη και θεά ΑθηνάΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,31 € Τιμή Πώλησης 5,90 € -
Χάρτης ΕυρώπηςΤιμή psarasbooks 2,59 € Τιμή Πώλησης 2,59 € -
Χάρτης ΕλλάδαςΤιμή psarasbooks 2,59 € Τιμή Πώλησης 2,59 € -
Γεωγραφικός άτλαντας ΕυρώπηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,61 € Τιμή Πώλησης 6,23 € -
Μαθαίνω να γράφω τους πρώτους μου αριθμούςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,59 € Τιμή Πώλησης 5,10 € -
Ταξίδι στο κέντρο της ΓηςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 8,91 € Τιμή Πώλησης 9,90 € -
Μέγας ΑλέξανδροςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,32 € Τιμή Πώλησης 4,80 € -
Μαθαίνω να γράφω τους αριθμούς έως το 10Εκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 3,60 € Τιμή Πώλησης 4,00 € -
Το ταξίδι της ΠαπλωματούςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,69 € Τιμή Πώλησης 14,10 € -
Μαθαίνω να γράφω τα κεφαλαία γράμματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,22 € Τιμή Πώλησης 5,80 € -
Μαθαίνω να γράφω τα πεζά γράμματαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 5,22 € Τιμή Πώλησης 5,80 € -
Ο λύκος κι ο βοσκός. Ο κάβουρας κι η αλεπού. Ο άνθρωπος κι ο ΔίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 1,49 € Τιμή Πώλησης 1,65 € -
Η Πολυάννα παντρεμένηΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 12,51 € Τιμή Πώλησης 13,90 € -
Ελεύθερος και όχι ελεύθεροςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 4,12 € Τιμή Πώλησης 4,58 € -
Θρύλοι από την ΟλυμπίαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 18,06 € Τιμή Πώλησης 20,07 € -
ΠετρόσουπαΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 11,70 € Τιμή Πώλησης 13,00 € -
Ιστορία της ελληνικής μουσικήςΕκπτωση -10%Τιμή psarasbooks 21,10 € Τιμή Πώλησης 23,44 €


